Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Kad bih znao da će karte koštati samo tipa 50 evra, poveo bih i Ruxina da i on iskusi kakav je osećaj kad ti tim igra u jednom velikom evropskom finalu...   :fantom:

Edited by Jeremija
Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

dva finala juventusa su na nivou pobeda steaue ili zvezde.ovo ne bih računao kao neke strašne poraze ka 90-ih protiv reala ili borusije.

pored ovih mastodonata reala,barse,bajerna i engleza doći u finale iz kvalitetom razrušene lige ke čudo i odličan rad uprave i trenera juventusa.

nadam se da će ove uspehe zapratiti i ostali velikani iz italije pa da opet uživamo u najboljoj ligi sveta

Edited by bradilko
Link to comment

BTW, histerija na italijanskom internetu je sinoc bila nesto spektakularno, uzivanje za citati. Price o prokletstvu kluba koji u svojoj istoriji nikad nije odigrao finale LS u maniru velike ekipe, juventini koji porucuju upravi da moze da obrise dupe i sa duplom krunom i sa sest vezanih skudeta, patnja level zilion. :lol: Pa onda navijaci drugih klubova kojih je 90 posto navijalo sinoc za Real i njihovo slavlje.... Neprocenjivo!

Link to comment

Ne mogu da gledam Real, nemam neki poseban animozitet prema klubu, nego kad se setim Ronalda i ovih naših budala koje su ga prodale baš me uhvati mržnnja.

 

 

Nisam siguran da li je dobro ili loše što je Superkup u Skoplju, s' jedne strane dobro je što je blizu, s' druge ne bih voleo da me neko iznabada na putu do stadiona.

Nije se tu moglo nista. I onu jednu sezonu kad smo igrali u Rimu ga je SAF namolio da ostane. Jednostavno decko je htro Real po svaku cenu i sta da mu radis. Na stranu sto 80 miliona iz ove perspektive za takvu zver deluje smesno ali nasa transfer politika je generalno upitna vec godinama.

zao mi je samo sto taj mec u Rimu nije odigran drugacije sto je Fergie i sam rekao. Boo bi lepsi rastanak

Link to comment
  • 2 weeks later...

A što da ne? Posle Monaka, počeli su ovu nebitnu, ali atraktivnu utakmicu da sele po stadionima na kojima sigurno neće da se igra neko finale LŠ ili LE. Do sada Eden Arena u Pragu, stadion Kardif Sitija, stadion Dinamo Tbilisija i stadion u Trondhajmu. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...