Jump to content

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...

theanswer

Recommended Posts

Nisam siguran da li je dobro ili loše što je Superkup u Skoplju, s' jedne strane dobro je što je blizu, s' druge ne bih voleo da me neko iznabada na putu do stadiona.

Ko da te iznabada?

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

• Replies 7,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

481

• John Coltrane

448

• renne

358

• Pokojni Ruxin

333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko da te iznabada?

U ovom slučaju se konkretno plašim da neko ne napadne navijače iz Srbije ako se bude išlo organizovano.

Ti kao ne znaš ko mu odavde najviše radi o glavi?

:lolol:

Sad sam primetio da mi je danas (na forumu) već prećeno odsecanjem glave.

U ovom slučaju se konkretno plašim da neko ne napadne navijače iz Srbije ako se bude išlo organizovano.

Ka stadionu ne kreneš u dresu Zvezde, Partizana ili reprezentacije i ne vičeš "Mačster!"... et voila.

.

Šanse za to su recimo nekih 0,5% otprilike :)

Ne brini, ima sektasa ovde koliko hoces.

Ponudio bih i kupovinu karata... Mada, izgleda da ce biti problematicno kupovati karte lokalno.

Edited by mandingo

Ka stadionu ne kreneš u dresu Zvezde, Partizana ili reprezentacije i ne vičeš "Mačster!"... et voila.

Pa, naravno, ja sam stari ziceraš...

Šanse za to su recimo nekih 0,5% otprilike :)

Za mene su to ogrome šanse, razmišljam da možda ne idem grupno, nego da pojedinačno sve organizujem, možda sa još par drugara...

Ne brini, ima sektasa ovde koliko hoces.

Ponudio bih i kupovinu karata... Mada, izgleda da ce biti problematicno kupovati karte lokalno.

To sa kartama me baš interesuje, ne znam da li je UEFA odredila na koji način će moći da se nabave?

Da objavim da pusim za kartu, sredjujem kurvu, radim sve. Uradicu sve da preko nekih veza iskamcim nekoliko za probrane forumase ali ne garantujem nista. Ako ne nabavim, ostaje na snazi prva recenica

Skyhighatrist

E ali tačno ovo sam komentarisao sa drugarom pred utakmicu, a vezano za jučerašnje pražnjenje onog festivala u Nemačkoj.

Tenzija je tolika, da kad neko vikne BUM, momentalno nastaje haos i stampedo...

Juventus fans watching the Champions League final stampeded in a Turin piazza in panic after mistaking firecrackers for an explosion or gunshots.

Medics treated fans in the square for cuts and other injuries sustained in the chaos. The Italian news agency Ansa reported that around 600 people had been injured, with two people, including a child, understood to be in a critical condition.

Strategija terora radi. Jebo im pas mater.

Da objavim da pusim za kartu, sredjujem kurvu, radim sve. Uradicu sve da preko nekih veza iskamcim nekoliko za probrane forumase ali ne garantujem nista. Ako ne nabavim, ostaje na snazi prva recenica

Nadajmo se da ćeš uspeti

Frank Pembleton

Iskreno ne bih da potcenjujem komšije, ali organizacija superkupa?

Ja se nadam da će autsorsovati sve što se tiče tog spektakla...

U svakom slučaju želim im da sve dobro prođe i lepo kapitalizuju na nivou reklame za zemlju samu...

;-)

....shit has hit the fan...

Za mene su to ogrome šanse, razmišljam da možda ne idem grupno, nego da pojedinačno sve organizujem, možda sa još par drugara...

to je baš žešće paranoisanje, ali kako god hoćeš, svakako ti želim uspešan odlazak na utakmicu :)