Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

realno, real je već par godina najbolji tim na svetu, a kristina najbolji igrač, juve još i dobro odigrao prvo poluvreme, ali ipak nemaju toliko puno rešenja koliko imaju madriđani. kod njih svako može da ti uvali golčinu da se pušiš.

 

zlo jebi ga, da nije zlog reala ceo svet bi pratio fudbal....

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odbrana Juventusa zestoko podbacila, jebalo ih zonsko markiranje, Ronaldo se seta po petercima sam kao duh. Sredina Reala ih pojela, Modric odigrao doktorski.

 

Ovo je iznad svega poraz vulve Masimilijana Alegrija, sto je cinjenica koja me raduje i to ne malo. Promenio je formaciju u odnosu na prethodna 4 meca i odlucio se za odvratnost zvanu petorica u odbrani. Dok mu je Alves u polufinalu igrao krilo, sad je igrao beka, a on im je jedini prodorni krilni igrac. Dakle igras autobus, a kontre si otpisao. Kad sam video formaciju znao sam sta sledi, popizdeo sam. I onda sam navijao da ih sto vise napune, mars jebeni lopovi kod kuce i luzeri u Evropi, najveci italijanski klub ali malo sutra. Jedino mi zao zbog Bufona koji je i bio razlog sto sam rekao da bih vise voleo da pobedi Juve, nije imao srece, ali tako je kad parkiras autobus. Trijumf lepog fudbala i vrhunac karijere najboljeg igraca sveta, ali pobedio je 1 Real tako da ce se ovo vece brzo zaboraviti sto se mene tice...

Link to comment

Ne mogu da gledam Real, nemam neki poseban animozitet prema klubu, nego kad se setim Ronalda i ovih naših budala koje su ga prodale baš me uhvati mržnnja.

 

 

Nisam siguran da li je dobro ili loše što je Superkup u Skoplju, s' jedne strane dobro je što je blizu, s' druge ne bih voleo da me neko iznabada na putu do stadiona.

Link to comment

Ovo je iznad svega poraz vulve Masimilijana Alegrija, sto je cinjenica koja me raduje i to ne malo. Promenio je formaciju u odnosu na prethodna 4 meca i odlucio se za odvratnost zvanu petorica u odbrani. Dok mu je Alves u polufinalu igrao krilo, sad je igrao beka, a on im je jedini prodorni krilni igrac. Dakle igras autobus, a kontre si otpisao. Kad sam video formaciju znao sam sta sledi, popizdeo sam. I onda sam navijao da ih sto vise napune, mars jebeni lopovi kod kuce i luzeri u Evropi, najveci italijanski klub ali malo sutra. Jedino mi zao zbog Bufona koji je i bio razlog sto sam rekao da bih vise voleo da pobedi Juve, nije imao srece, ali tako je kad parkiras autobus. Trijumf lepog fudbala i vrhunac karijere najboljeg igraca sveta, ali pobedio je 1 Real tako da ce se ovo vece brzo zaboraviti sto se mene tice...

 

Pluis jedan, sve je naopako uradio. Dok je napadao, Juve je licio na tim.

 

Zona sa petoricom da pokriju™ jer su kao spori pokazala se kao busna gumica™.

Link to comment

 

 

Nisam siguran da li je dobro ili loše što je Superkup u Skoplju, s' jedne strane dobro je što je blizu, s' druge ne bih voleo da me neko iznabada na putu do stadiona.

Ko da te iznabada?

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Link to comment

Ko da te iznabada?

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

 

 

U ovom slučaju se konkretno plašim da neko ne napadne navijače iz Srbije ako se bude išlo organizovano.

 

 

 

 

Ti kao ne znaš ko mu odavde najviše radi o glavi?

 

 

:lolol:

 

 

 

Sad sam primetio da mi je danas (na forumu) već prećeno odsecanjem glave.

Link to comment

U ovom slučaju se konkretno plašim da neko ne napadne navijače iz Srbije ako se bude išlo organizovano.

 

 

Ka stadionu ne kreneš u dresu Zvezde, Partizana ili reprezentacije i ne vičeš "Mačster!"... et voila.

Link to comment

 

 

U ovom slučaju se konkretno plašim da neko ne napadne navijače iz Srbije ako se bude išlo organizovano.

.

Šanse za to su recimo nekih 0,5% otprilike :)

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Link to comment

Ne brini, ima sektasa ovde koliko hoces.

Ponudio bih i kupovinu karata... Mada, izgleda da ce biti problematicno kupovati karte lokalno.

Edited by mandingo
Link to comment

Ka stadionu ne kreneš u dresu Zvezde, Partizana ili reprezentacije i ne vičeš "Mačster!"... et voila.

 

 

Pa, naravno, ja sam stari ziceraš...

 

 

 

 

 

Šanse za to su recimo nekih 0,5% otprilike :)

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

 

 

Za mene su to ogrome šanse, razmišljam da možda ne idem grupno, nego da pojedinačno sve organizujem, možda sa još par drugara...

 

 

 

 

 

 

Ne brini, ima sektasa ovde koliko hoces.

Ponudio bih i kupovinu karata... Mada, izgleda da ce biti problematicno kupovati karte lokalno.

 

 

 

To sa kartama me baš interesuje, ne znam da li je UEFA odredila na koji način će moći da se nabave?

Link to comment

Da objavim da pusim za kartu, sredjujem kurvu, radim sve. Uradicu sve da preko nekih veza iskamcim nekoliko za probrane forumase ali ne garantujem nista. Ako ne nabavim, ostaje na snazi prva recenica

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...