Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Objektivno ste najgora ekipa ikad, koja je igrala polufinale LS. :(

 

Ne gledaš fudbal sa razumevanjem :(

 

Da je taj malecni siti imao samo 10% realovih ulaganja....

Edited by Ruxin
Link to comment

ima istine u ovome sto pise ruxin. zapravo dva utiska, to sto je siti otisao na bernabeu sa kurcem na panju i to da ovaj bejlov odbitak nije slucajno usao u gol da bi se ovde, mozda, verovatno, 99%, pucali penali za prolaz. 

 

realno jedva cekam da im ga cholo zavuche onako masno i prljavo, do pluca.

Edited by yolo
Link to comment

Milijarderi iz Madrida dali samo 1 gol u 180 minuta. Sramota! Siti pobedio!

 

Zapravo nisu dali ni taj jedan :lol:

Neviđena bruka!

Link to comment

Odlična fudbalska predstava, da se reže i pokazuje deci u vrtićima.

 

Real malo više pokazao, ali ne bi tačno dali gol do prekosutra da nije ušlo ono sasvim slučajno. Siti dosta hrabar, kako i priliči radničkoj klasi kad igra protiv pijanih štotskih milionera, ali za razliku od lesterove bajke ovde je nažalost ipak novac pobedio. :( Da je igrao silva jasno ko dan da bi se druga pesma pevala, ali avaj....

+1

:(

Link to comment

Ko uopšte potcenjuje rezultate? Neko je gore napisao da je Hajnkes dobio Gvardiolu 7:0 što nije tačno pa ga je čovek ispravio.

 

Murinjov najbolji Real je izbacio na penale koliko se sećam.

 

Btw. neutralan sam a kudikamo više mi se dopadala ona 1999-2001 ekipa sa Elberom i Efenbergom, ima nas svakakvih valjda.

E ja sam. Ok, potpuno sam smetnuo sa uma tu sezonu, ali sam govorio o sudaru 2 koncepta i to što je ekipu vodio Gvardiolin pomoćnik, ne menja suštinski na stvari. Murinjov najbolji Real su sasvim nadigrali, da ne bi onog sumnjivog penala i šoka zbog kog su odmah primili još jedan gol, prošli bi skroz rutinski. Bolje po Gvardiolu ipak, da ne idemo u sitna crevca puteva do Kante.

 

Biće bre super finale. U sred noći da me probude, na neki kreativan način koji bi mi napravio nezapamćenu čulni pometnju, rekao bih da je Real Atletiku najgori mečap koji se može zamisliti, al u praksi se dešava da ne pamtim kad ih je Real dobio. 2013?

Link to comment

al u praksi se dešava da ne pamtim kad ih je Real dobio. 2013?

Real je tukao Atletico u zadnje dvije sezone CL (finale 2014, cetvrtfinale prosle sezone), u ligi jos od zadnje Mourinhove sezone nemaju pobjedu nad Simeoneom.

 

 

 

Ne velim ja nista Heynckesovom Bayernu (osim sto je omogucio prvu polovinu Bari-Fljamurtari patkometrije :p ), tim iz 2012-13. je bio drugi najbolji ikad u CL (Van Gaalov Ajax je bio masinerija), ali bezveze mi je da se potcjenjuje Pepova Barca.

Link to comment

BT Sport planira da se sa problemom niske gledanosti izbori besplatnim strimom finala CL i EL preko, pazi sad, svog youtube kanala :isuse: 

 

Pretpostavljam da će biti ograničeno na UK područje, ali i to je 60 miliona ljudi plus ko zna koliko Afrikanaca, Azijata, i ostalih Srba sa proxy pristupom. A youtube rekord za live stream je 8 miliona.

 

Nagledaće se.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...