Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Koja nepravda bi bila da je Siti zabio pred kraj...

zašto?

dodatno bi obesmislilo već besmisleno takmičenje

 

meni je žao što ga nisu ušuškali

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da se vratim na tren na ovo...

 

Jupove dve godine su nešto najbolje što je Bajern imao još od sredine sedamdesetih. A sezona 2011/12 u CL bila je za pamćenje, to što se nisu okitili titulom jedna je od većih nesreća u istoriji tog takmičenja. Izdominirali grupu smrti (Napoli, Siti, Viljareal), kasnije i najbolji Murinjov Real. Sve to sa jbenim Gomezom u špicu

 

Neverovatno da mu se potcenjuju rezultati jer je, eto, Pep bio na odmoru? Nisu dovoljni onakva Klopova Borusija, onakav Murinjov Real i 7:0 protiv Barse?

 

To je bio jedini Bajern za koga su i neutralni posmatrači mogli navijati.

 

Ko uopšte potcenjuje rezultate? Neko je gore napisao da je Hajnkes dobio Gvardiolu 7:0 što nije tačno pa ga je čovek ispravio.

 

Murinjov najbolji Real je izbacio na penale koliko se sećam.

 

Btw. neutralan sam a kudikamo više mi se dopadala ona 1999-2001 ekipa sa Elberom i Efenbergom, ima nas svakakvih valjda.

Link to comment

Naporan meč za gledanje. City kao da je pokušavao da sačuva 0-1; na kraju uspeše u tome.

Razumem da si slabiji, ali da ne zaposliš golmana, makar nekim slabim sutem iz daljine, mi je već neverovatno.

Link to comment

Ko uopšte potcenjuje rezultate? Neko je gore napisao da je Hajnkes dobio Gvardiolu 7:0 što nije tačno pa ga je čovek ispravio.

 

Murinjov najbolji Real je izbacio na penale koliko se sećam.

 

Btw. neutralan sam a kudikamo više mi se dopadala ona 1999-2001 ekipa sa Elberom i Efenbergom, ima nas svakakvih valjda.

 

 

Na penale u ravnopravnom dvomeču sa verovatno najboljim Realom u ovoj deceniji (zapravo i duže)

 

Izvinjavam se Arleu, nisam onda shvatio to za Pepa.

Link to comment

Na penale u ravnopravnom dvomeču sa verovatno najboljim Realom u ovoj deceniji (zapravo i duže)

 

Izvinjavam se Arleu, nisam onda shvatio to za Pepa.

 

Sve se slažem, odličan je Real bio te godine. Nije mala stvar eliminisati ih. Isto mislim da je Bajern zaslužio pobedu u finalu, ali bi šta bi. Rekao bih i da je ta Bajernova sezona 2011/12 takva kakva je bila uticala na to da motivacija sledeće godine bude na apsolutno maksimalnom nivou što je donekle doprinelo sjajnim igrama i rezultatima (naravno uz pojačanja koja su doveli na leto).

Link to comment

jbt, kako je moguce da upucas 500 miliona milijardi i da izgledas kao reprezentacija srbije?!?

:thumbsup:

Ponapijasmo se u baru, jedino tako moze da se gleda ovakva utakmica. Mancester nije u stanju tri dodavanja da skrpi. Njima ne treba Gvardiola, nego Simeone. Mogu da zamislim prvi trening, 'Ovo je lopta...'

Nije ni cudo sto Lester osvoji titulu.

Link to comment

Odlična fudbalska predstava, da se reže i pokazuje deci u vrtićima.

 

Real malo više pokazao, ali ne bi tačno dali gol do prekosutra da nije ušlo ono sasvim slučajno. Siti dosta hrabar, kako i priliči radničkoj klasi kad igra protiv pijanih štotskih milionera, ali za razliku od lesterove bajke ovde je nažalost ipak novac pobedio. :( Da je igrao silva jasno ko dan da bi se druga pesma pevala, ali avaj....

Link to comment

jbt, kako je moguce da upucas 500 miliona milijardi i da izgledas kao reprezentacija srbije?!?

 

Mlad je trener zidan, da mu ipak damo vremena....

Link to comment

Odlična fudbalska predstava, da se reže i pokazuje deci u vrtićima.

 

Real malo više pokazao, ali ne bi tačno dali gol do prekosutra da nije ušlo ono sasvim slučajno. Siti dosta hrabar, kako i priliči radničkoj klasi kad igra protiv pijanih štotskih milionera, ali za razliku od lesterove bajke ovde je nažalost ipak novac pobedio. :( Da je igrao silva jasno ko dan da bi se druga pesma pevala, ali avaj....

Ja pio, ti pijan :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...