Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

jbt, kako je moguce da upucas 500 miliona milijardi i da izgledas kao reprezentacija srbije?!?

Istekao je resurs tom kompletnom upucavanju, uključujući i Kuna. Ceo tim je već godinu dana zreo za remont a prva dva poteza u tom pravcu (Sterling i Otamendi) spadaju u najgluplje transfere ovog stoleća. De Bruyne je dobra i adekvatna kupovina ali trebaju im takvi pogoci na još 5-6 pozicija.

 

Dobar potez je uvodjenje Ihenacha, možda mladac nije napunio pelene kao ostatak tima.

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Marselo konje...mere nemaš.

Ipak se iskreno nadam da neće ovi pogubljeni duvale neku krlju do kraja...

...kad terate matorog čoeka da navija za Realce... :isuse:

Edited by Musky
Link to comment

Meni je neverovatno kako City u napadu ništa ne igra... Poređaju se kao na stonom fudbalu i onda tako stoje dok neko ne doda loptu protivniku...

 

Mislio sam u subotu da ih je boleo paja da se igraju sa Sauthamptonom, ali vidim da potpuno isto igraju i danas... To nije fudbal, to nije ništa...

Link to comment

Istekao je resurs tom kompletnom upucavanju, uključujući i Kuna. Ceo tim je već godinu dana zreo za remont a prva dva poteza u tom pravcu (Sterling i Otamendi) spadaju u najgluplje transfere ovog stoleća. De Bruyne je dobra i adekvatna kupovina ali trebaju im takvi pogoci na još 5-6 pozicija.

 

Dobar potez je uvodjenje Ihenacha, možda mladac nije napunio pelene kao ostatak tima.

 

Sace seik da odvadi™ jos jedno 250milki £ :fantom:

Link to comment

Meni je neverovatno kako City u napadu ništa ne igra... Poređaju se kao na stonom fudbalu i onda tako stoje dok neko ne doda loptu protivniku...

 

Mislio sam u subotu da ih je boleo paja da se igraju sa Sauthamptonom, ali vidim da potpuno isto igraju i danas... To nije fudbal, to nije ništa...

Delom je to i zato što im galaktikosi ne daju da bilo šta odigraju. Zatvaraju ih bez po muke i deluju duplo jači, čvršći i brži. Teško je odigrati nešto kada je protivnik dve klase iznad tebe, ne bih se ni ja tu nešto preterano ložio. Probaš da nekako sačuvaš gol a napred ako te dobri Allah pogleda.

Link to comment

Ujeba me Skomina za 2 minuta :angry:

 

Kakav ce kompletni haos da bude kad ga Sterling zavalja u 91. minutu.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...