Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gvardiola je sahranio evropski fudbal. Kakva su se finala nekad igrala, Valensija-Bajern, Milan-Juventus, Čelzi-Mančester... taktičko nadmudrivanje koja lekarska ekipa će više puta da uđe na teren, čiji igrači će sporije da napuste teren prilikom izmene, koliko puta je moguće prebaciti loptu iz ruke u ruku a da se ne izvede aut... srećna vremena.

Edited by Goranz
Link to comment

Sjajan je ppp koji i dalje hejtuje tim koji je uspeo (bar na kratko) da razjebe Real i Barsu, pre toga osvoji KupUEFA i veceras upise drugo finale u poslednje 3 sezone.

Uuu al su opasni, uzeli kup uefa i škotsku ligu, watch out

 

:fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Uuu al su opasni, uzeli kup uefa i škotsku ligu, watch out

 

:fantom:

 

Cuj, da su potrosili bar 10% kolko City, da bi dosao do jednog polufinala,  bili bi nedodirljivi.

Link to comment

Анализа на ЗДФ-у: код Гризмановог гола, комплетан везни ред је испао код слања лопте Торесу. И Гризман није био у офсајду, не доводе уопште у питање одлуку.

Link to comment

Nije bio penal, brat Cuneyt se zeznuo za par santima. Nebitno.

 

Realno mi nije jasno zašto je kod Atletikovog gola Alaba išao na ofsajd umesto da isprati Griezmanna. Veliki rizik je preuzeo i popušio, imao bi bolje izglede da ga je jurio.

 

Simeone će u finalu uzimati taoce pored linije ako bude gusto.

Link to comment

Da ne ispadne posle da ih kao gotivim: ne volim kako igra ovaj Atletiko i mrzim Simeoneov fudbal. Ali nemam za koga drugog da navijam od ove cetiri ekipe u polufinalu, jbg. Sigurno necu za Real i Bajern. Plus ima tu nekoliko igraca sto ih gotivim.

Edited by IndridCold
Link to comment

Cuj, da su potrosili bar 10% kolko City, da bi dosao do jednog polufinala,  bili bi nedodirljivi.

 

Prema podacima dostupnim na pouzdanom internet portalu transfermarkt.com: atletiko madrid je na transfere u poslednje 3 sezone potrošio zbirno 289 miliona. Popularniji klub iz mančestera sumanuto većih 305 miliona.

 

Pa ti procente računaj sam, slab sam matematičar :fantom:

Link to comment

Prema podacima dostupnim na pouzdanom internet portalu transfermarkt.com: atletiko madrid je na transfere u poslednje 3 sezone potrošio zbirno 289 miliona. Popularniji klub iz mančestera sumanuto većih 305 miliona.

 

Pa ti procente računaj sam, slab sam matematičar :fantom:

Piše li za koliko je Atletiko prodao u poslednje tri godine, a za koliko MCFC? Edited by Jozef K.
Link to comment

Ali zato piše da je junajted u istom periodu potrošio čitavih 418 miliona :o

Izvinjavam se na offu jer taj klub nema ama baš nikakve veze sa lš, ali sam zaista morao sa vama da podelim ovaj šokantan podatak.

Kuda ide ova igra.... :(

 

Edit: +1 na beorčinovo o oblaku. Objasnio dečko ove 2 tekme

Edited by Ruxin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...