Jump to content
MayDay

Hoću da budem programerka

Recommended Posts

MayDay

Kad ja budem rešila naš tehnički problem, procedura koju budem izmislila će imati u svom nazivu Swan. -_-

MayDay
Nemoj da mi kvariš idilu.

Kad smo već sve naši ovde :D, da podelim da ja o svemu razmišljam vrlo slikovito. Čak i kada je u pitanju nešto matematički apstraktno. Dakle ne samo kada je u pitanju topologija, nego i teorija verovatnoće i dinamička optimizacija. Ja za sve to imam neke sličice u glavi. E pa tako, kod ovog problema meni su stalno u glavi neke lučne strukture. Zbog toga će da se zove labud -- nešto.

Razzmatazz

Labud sa lukom?

MayDay

Kad ja budem bila vrsna programerka, neću imati takav humor. Odmah da vam kažem.

Edited by MayDay

Host

U 10 evra da odustajes od programiranja do kraja jula.

MayDay

Deal.

Jojjj čoveka, pa ja utičem na ishod opklade. A tu nije samo 10e da mi je nikakav trošak, nego i obraz.

Host

Proveravam teoriju da li je bitnija intrinsic ili external motivacija. Sto u tvom slucaju nema veze, programiranje svakako neces nauciti :fantom:

Prokleto Djubre

Kad ja budem bila vrsna programerka, neću imati takav humor. Odmah da vam kažem.

Nazalost, humor prvi ode :(

Razzmatazz

Says who?

Kad naletiš na neki bug u frejmvorku iz 2008. koji više niko nema nameru krpiti, pa izgugluješ rešenje krpeža iz februara 2009, za koje postoje samo reference, ali je strana odavno nestala kao zastarela, sigurno će te spopasti ludački smeh u pola dva ujutru. Onda dođeš ovde i bude ti lakše kad vidiš koliko se Velja muči.

Prokleto Djubre

eto vidis sta je programeru smesno :(

Dionysos

Kad naletiš na neki bug u frejmvorku iz 2008. koji više niko nema nameru krpiti, pa izgugluješ rešenje krpeža iz februara 2009, za koje postoje samo reference, ali je strana odavno nestala kao zastarela, sigurno će te spopasti ludački smeh u pola dva ujutru.

wisdom_of_the_ancients.png

MayDay

eto vidis sta je programeru smesno :(

Meni je pomalo smešno. Šta ću sad sa sobom?!! :o