Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Birčević, Veličković, Majstorović, Đumić, Vitkovac, Koprivica i dva Amerikanca koje ćemo potpisati tokom sezone. Malo je to igrača za pozicije 4 i 5, moraju barem još dvojica.

 

Đumić je otišao, Koprivica je tu verovatno samo za trening, teško da će biti u 12 ili ako bude teško da će biti u rotaciji. Vitkovac je višak po meni, a ne očekujem 2 amerikanca tu nego jednog.

 

Tako da bi trebalo da bude na 4 i 5 Novica, Birčević, Amer, Majstorović i eto Koprivica za ne daj Bože.

Link to comment

Pa ako se prica i o Novici i o Majstorovicu, a i Birca je gotov onda Jones sigurno odlazi, posto bi on bio 4 4ka, mada bih ga ja zadrzao pre svih (osim mozda Novice), ali verovatno nije bilo uslova za to.

Link to comment

Ne verujem da ce taj naci neku zescu ponudu, tako da nije nemoguce da ga ponovo vidimo (ako ga Dzile i dalje zeli naravno) ... Glavno pitanje je sta dovesti na pleju i da li ima sanse da se to dogodi u neko razumno vreme (Vilsona ne bih zadrzavao , isuvise mana a u godinama je gde se one ne ispravljaju lako )

Link to comment

Pa ako se prica i o Novici i o Majstorovicu, a i Birca je gotov onda Jones sigurno odlazi, posto bi on bio 4 4ka, mada bih ga ja zadrzao pre svih (osim mozda Novice), ali verovatno nije bilo uslova za to.

Sreo sam Jones-a na Lasti vece nakon zavrsetka sezone i pitao ga koji su mu dalji planovi...rekao je da mu se svidja Beograd, da su  ovde najbolje bitches ali mu je cilj da se vrati u USA....na to ga pitam D-league? a on u fazonu "no man, just NBA"...moj komentar je bio samo good luck with that :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...