Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2015/16


Ros

Recommended Posts

Ostaće upamćen po tome da je najbolje odigrao u aprilu i maju kad je bilo najvažnije, što je osobina koja nije za bacanje

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    554

  • б1lme3

    319

  • Nikodije

    297

  • Apollo Creed

    264

Top Posters In This Topic

Posted Images

u prvoj sezoni je bio dobar u prvom delu, u drugoj u drugom. u obe sezone je imao prilicno dugacke periode nepostojanja, u vecem delu prosle sezone igrao je losije nego tompson ove, ali je bio simpatican i imao kredit, pa su ga cekali i srecom eksplodirao je u finisu. ove sezone u milanu vec nije imao uspone i padove, bio je konstantno los.

Edited by Nikodije
Link to comment

Onih par tekmi Armanija sto sam gledao dok nisu ispali iz EL, nije uopste imao ni slicnu ulogu kao kod nas. Loptu je u rukama imao otprilike 5 sekundi po utakimci, cekao je u cosku dok Djentile i Simon ispucaju svoje. :D

 

 

Posle ne znam sta je bilo, vise ih nisam gledao u EC, a pogotovo ne u ligi. :D 

Link to comment

istina, sa takvim privatnicima nije mu ni bilo lako da se nametne, mada se on i kod nas tesko nametao, gde nije bilo nekih privatnika, posebno ne tog kalibra.

Link to comment

Jebiga Dzenkinsa ce sad da pamte po onih par meseci uzasne forme, tako je to kod navijaca KKCZ pogotovo na ovom forumu.

Isto kao sto su kenjali po Simonu i Stimcu prvih mesec dana konstantno, a onda to spustili ipak na samo jednu ili dve greske na utakmici, na stranu sve ostalo cime su doprineli timu.

Bice da je vise/manje celu EL sezonu igrao ispod mogucnosti, bukvalno su ga navijaci bodrili kad ima npr bacanja ne bi li povratio samopouzdanje. Debelo je falio u top 16, pored u to vreme kriminalnog kapitena. Cinjenica je da je zavrsnicu sezone i plejof odigrao na visokom nivou, posebno ga je Partizan inspirisao tokom cele sezone, ali to prosto nije dovoljno. Sve u svemu tesko da se moze reci kako je imao samo par meseci uzasne forme, pre ce biti 6-7 meseci a to je previse.

 

Da ne gresim dusu odigrao je neko gostovanje u Spaniji odlicno, dal Valensija ili Vitoria jebemliga...

Link to comment

Siguran sam da možemo da nađemo boljeg igrača od Dženkinsa...čisto sumnjam da će on naći EL angažman u ovom skraćenom formatu ako ga mi ne uzmemo.

Link to comment

Jebiga Dzenkinsa ce sad da pamte po onih par meseci uzasne forme, tako je to kod navijaca KKCZ pogotovo na ovom forumu.

Isto kao sto su kenjali po Simonu i Stimcu prvih mesec dana konstantno, a onda to spustili ipak na samo jednu ili dve greske na utakmici, na stranu sve ostalo cime su doprineli timu.

 

Čime je Štimac doprineo timu? Jednom utakmicom u Zagrebu i to je to.

 

O njegovom doprinosu najbolje govori podatak da je Radonjiću u poslednjim utakmicama sezone milije bilo igrati sa polumrtvim Lukom na centru pre nego sa Štimcem. Najgori igrač Zvezde bez ikakve konkurencije i to šest klasa gori od sledećeg najgoreg.

 

btw, kad smo kod Dženkinsa - njegova osobina koja me je najviše izluđivala su neverovatno slabe ruke tj činjenica da gubi driblinge, ne može da uhvati pasove, potpuno neuobičajeno za jednog školovanog američkog igrača. Ali ima svoje kvalitete definitivno.

 

edit: još jedna stvar za Štimca - u jednoj od utakmica sa Partizanom, kad je ušao, groblje je dalo dva napada za redom iz igre Novice i centra na piku. Treći napad se tačno videlo da je Štimac dobio instrukcije šta treba da uradi kako bi sprečio taj napad, ali šta vredi kad je brzina njegove reakcije bila takva da je i bukvalno kasnio pola sekunde sa istom. Ne znam šta planiraju za sledeću sezonu, ali se zaista nadam da ni ne pomišljaju da produže Štimca.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

nezamislivo je da ostave stimca u situaciji kada je letnji prelazni rok, i kada valjda ima sta da se probere. ajd ono jesenas kao nisu imali neke opcije nakon silbovanja sofoa, pa su gledali kako-tako da se zakrpe. posebno sada kada je stime bio jos gori u odnosu na to kakav je bio pre. nadam se kombinaciji milutinov - stranac, a ako ne bude mogao milutinov da se dovede, dva stranca, sta da se radi. i prosle godine smo krenuli sa dva stranca na petici.

Edited by Nikodije
Link to comment

na osnovu radonjinog intervjua za mozzart od prije neki dan reklo bi se da itekako ima planove sa zvezdom za narednu sezonu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...