Jump to content
IGNORED

Fantasy PL: група за самопомоћ


Recommended Posts

Myhill 4.5  :fantom:

 

edit: A Foster 5.0, zar se vec oporavio?

 

Meni se svidjaju cipovi, sve sto nam daje dodatne opcije sluzi da nas dobre odvoji od kezualsa -_-

Edited by Calavera
Link to comment
  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    32

  • Timmi

    20

  • malkin

    17

  • nbg4ever

    16

I WC pravilo je promenjeno. Sad jedan moze da se iskoristi do 28. decembra, a drugi bilo kad posle toga, nije vise ogranicen drugi na onih nekoliko nedelja tokom i posle prelaznog roka.

Link to comment

Не свиђају ми се промене. :mad:

 

Чипови :mad:

 

Ово је игра знања, а не среће! :mad:

 

Мада, пошто сам у њој чедо просека, можда ме срећа извади. :fantom:

Link to comment

pomjerili su deadline na tacno sat vremena prije prve utakmice. kakvih ce egzibicija biti da se lineupi saznaju koji minut prije.

 

da ponovim jos jednom, promjene su tesko sranje. sve.

Link to comment

Da da, vec se pocelo s izgovorima  :fantom:

 

Sad cemo videti ko ce stekati ove cipove za 1 kup ili bitne meceve u h2h, a ko ce ih zaista koristiti u najboljem trenutku...

Link to comment

Агуеро трипл у свакој и ето довољно бодова за опстанак и top100k пласман. :mad:

 

Едит: само три чипа у сезони. Па добро, то је онда океј. Толаа, Геи, малкин, убибоби, Моћа... У ствари, није Моћа. :fantom:

Edited by Прслин
Link to comment

Imaju i neki chipovi, na koliko li cu pitanja da odgovaram po 75 puta kad navale svi oni koji ne procitaju pravila... :isuse:

 

Ja sam na osnovu ovog tvog posta skapirao da se čipovi zarađuju tako što odgovaraš na neka kviz pitanja na FPL sajtu. Srećom su Timmi i Calavera to malo pojasnili tako da te neću pitati gde treba da kliknem da uđem u kviz :fantom:

Link to comment

Ja sam na osnovu ovog tvog posta skapirao da se čipovi zarađuju tako što odgovaraš na neka kviz pitanja na FPL sajtu. Srećom su Timmi i Calavera to malo pojasnili tako da te neću pitati gde treba da kliknem da uđem u kviz :fantom:

 

:lolol: Ali u pravu si, zvuci kao da dobijes cipove ako nastrebas sva pravila i to znanje pokazes na kvizu. Slosilo mi se kad sam pomislila na sva pitanja koja ce da postave npr. Moca i Koltrejn, i to verovatno 2 posta nakon sto je neko drugi vec pitao i dobio odgovor, pa sam se pogubljeno izrazila.

Link to comment

cirkus jbt. tačno mi se ne igra.

i sa cijenama nije daleko od cirkusa. recimo, prosle sezone su barkleya nakon solidne sezone postavili na 8.5 ili tako nesto, pa je po toj cijeni zahvaljujuci poznatom imenu bio u timu samo kezual igracima. sad je henderson sa slicnim pedigreom postavljen na 7.0 sto cini mnogo manje los izbor. slicno, kezual igrac po pravilu uzme golmana poznatog tima i tako baci 6.0 i vise, sad s ovim cijenama ceh ili kurta izgledaju sasvim primamljivo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...