Jump to content
IGNORED

twitch & eSports


189-

Recommended Posts

Kako bzvz prodase ovu rundu...

Happy ne moze nikoga da pogodi ceo mec..

Train je ipak mapa koju bolje igra NaVi i na kojoj se EnVyUs ne snalazi bas najbolje

Posle ide Cbble koju bi trebalo da dobiju Francuzi

Dust2 moze biti svasta.. iskusno su NaVi banovali cache

Link to comment

Imali su 7-0. Nego reci mi, nekad je u CS prednost bila kad si teror i tu si gledao da nabijes razliku, a gledam ove meceve zadnjih mesec-dva i vecinom runde dobijaju CT ?

Link to comment

Train je vise CT mapa

Imali su Francuzi 7-0 ali u svakoj rundi koju su dobili, prezivljavalo im je samo 1 ili 2 igraca i to im je mnogo sjebalo novac

Cim su izgubili jednu morali su da idu ECO.. mislim da su cak 2x uzastopno morali da stede novac i idu samo pistoljima


edit: prebio ih NaVi
Resila je pistol runda u 2. halfu.. svi igraci NaVi-a su preziveli a onda i sledecu rundu.. mislim da EnVyUs ne moze da se vrati na Trainu

Cbble moraju da dobiju, to je njihova mapa

Edited by Have_Fun
Link to comment

kako sam ih izbaksuzirao :D

kako je pocelo, iznenadjen sam rezultatom

seized odigrao kao car, 32 fraga (9 asistencija) i opet dzabe

Kenny imao 14 u prvih 6-7 rundi, do kraja je skupio 26 i ovaj za pobedu sad

sledi Cbble

Edited by Have_Fun
Link to comment

Na pocetku poslednje runde jedan duck-uje a ovaj skace na njega i skida protivnika Awp-om :Hail:

To je kennyS zviznuo Edward-a :)

Podigli ga da vidi iznad smoke-a

Edited by Have_Fun
Link to comment

pa ne bi

ovako je bolje, gradis ekonomiju postepeno u zavisnosti koliko protivnika ubijes, kojim oruzjem, da li postavis bombu ili ne itd itd pa imas taktike za full buy, polu buy, samo d.eagle buy itd.. sa max parama bi kenny uvek uzimao AWP i sta onda da mu radis? ovako mora i on da skuplja novac da dodje do te puske, pa ako je izgubi da se pomuci da ponovo dodje do novca za nju

kad bi kretali sa max money onda bi se mnogo favorizovala jedna strana CT ili T u zavisnosti od mape.. ovako pistol round znaci nesto.. dobijes prvu rundu, drugu imas novca pa u vecini slucajeva uzimas i nju i onda slabija strana moze da udje u mec sa 2:0 pa bude zanimljivije

a i gledas da cak i ako gubis rundu, izvuces sto bolje iz iste.. da oduzmes protivniku pusku i sto vise ga ostetis, ili da bar istrcis i postavis c4

kao sada u prvoj mapi npr.. Francuzi su imali 7:0 ali su cesto ginuli pa su ostali bez novca nakon prve izgubljene runde i morali da idu u stednju, samo pistoljima, sto je NaVi iskoristio da se vrati u mec.. 

sa max parama se krece kada mec udje u produzetak

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...