Jump to content
IGNORED

twitch & eSports


189-

Recommended Posts

Jbte SKT u grupnoj fazi kao ni u cetvrtfinalu nije izgubio nijednu tier 2 kulu :cry: . Nema nade za Origen.

Da, strašan podatak poprilično :) Ali npr u prvom kolu h2k su se sasvim fino nosili, a oni su sve samo ne first tier tim. OG će definitivno biti konkretniji pokazatelj da li su oni stvarno toliko jaki ili ima nešto i do lošijih protivnika. Naravno, verovatno jesu najjači samo ostaje pitanje da li toliko da se prošetaju ili će neko da ih namuči i/ili iznenadi. Npr, 2x su u grupi dobili EDG koje je fnatic poprilično rutinski sašio 3:0.

 

Podsetiću još 1, na MSI su dobili fnatic 3:2 jedva, a fnatic je sada znatno uigraniji i sa osetno boljim adc-om.

Link to comment

I to bi bilo to. Origen jeste pruzio najveci otpor SKTu do sada, ali to je jedva bilo dovoljno da se u jednom mecu udje u bazu Koreanaca i to bez da se uzme inhibitor. Soaz je ocekivano podbacio na topu, njegovo stalno farmanje bez wardova moze da prodje protiv timova manjeg kvaliteta, ali na ovom nivou je jednostavno izgledao neupotrebljivo. Za svaka dva dobra poteza Origen je pravio jedan katastrofalan, medjutim pokazali su da se moze igrati i protiv SKTa. Nadam se da ce Fntaic uspeti da udje u finale, da imam za koga da navijam. Od ovih momaka je ipak dosta GG Origen.

 

EU > NA, najbitanija stvar za esports patkometre je ipak dobijena :) .

Link to comment

Evo highlightsa sa World Championships-a odrzanog u Beogradu pre par nedelja

 

 

ono sot sam gledao onlne se zapravo desavalo u beogradu?! jebote, koliko sam ja omatorio kad nisam znao za ovo. uh, pa isao bih da sam znao...

Link to comment

ono sot sam gledao onlne se zapravo desavalo u beogradu?! jebote, koliko sam ja omatorio kad nisam znao za ovo. uh, pa isao bih da sam znao...

da da

trajalo je 4 dana

odigralo se u Sava Centru

Link to comment

I to bi bilo to. Origen jeste pruzio najveci otpor SKTu do sada, ali to je jedva bilo dovoljno da se u jednom mecu udje u bazu Koreanaca i to bez da se uzme inhibitor. Soaz je ocekivano podbacio na topu, njegovo stalno farmanje bez wardova moze da prodje protiv timova manjeg kvaliteta, ali na ovom nivou je jednostavno izgledao neupotrebljivo. Za svaka dva dobra poteza Origen je pravio jedan katastrofalan, medjutim pokazali su da se moze igrati i protiv SKTa. Nadam se da ce Fntaic uspeti da udje u finale, da imam za koga da navijam. Od ovih momaka je ipak dosta GG Origen.

 

EU > NA, najbitanija stvar za esports patkometre je ipak dobijena :) .

 

NA je toliko loš da to više nije ni zanimljivo. :)

Eh, fnatic... Teška prodaja u prvom gejmu ih je koštala serije. Očigledno su se nizovi pobeda u summer splitu odrazili na psihu, pa se posle poraza teško vraćaju, i verovatno se previše preispituju... Sve je bilo ok do onog dajva ispod bot kule kada su ih ovi razvalili, od tada na dalje katastrofa, protraćeno 7, 8k gold prednosti što je za fnatic baš puno, jer oni rutinski snowball-uju, al šta je tu je...

 

Obrni okreni, Koreja osvaja, kao i uvek :)

Link to comment

shjeeeeeeeee.. odabrase train :S

Mislim da je Virtus pro u velikoj prednosti tu.. nema sansi da ih Titani ostete na trainu.. trebali su Titani prvo tu mapu da odbace, ostale im odgovaraju

Link to comment

G2 vs EnVyUs.. prvo polufinale!!!

G2, ekipa koja je iznenadila sve! Izbacili su Virtus.pro (NEO, Taz i drugari) koji su vazili za favorite na ovom turniru, sad prave probleme drugoj ekipi kojoj su predvidjali titulu u Cluj-u

Dobili su prvu mapu, a sad se igra Inferno, trenutno ulaze u 3. produzetak
Kompletno ludilo

http://www.hltv.org/?pageid=286&streamid=205

 

edit: uzese Francuzi mapu, igrace se 3. odlucujuca

Edited by Have_Fun
Link to comment

krece finale

EnVyUs - NaVi

NaVi je srusio NIP

Ceka nas duel verovatno 2 najbolja awp-a u CS-u, kennyS vs GuardiaN

Ovo je prilika za Kenny-a da napokon osvoji veliki turnir i potvrdi da je jedan od naboljih CS igraca.. do sada nije mogao da uzme prvo mesto igrajuci za Titan-e.. ali sad ima prave saigrace za tako nesto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...