Jump to content
IGNORED

twitch & eSports


189-

Recommended Posts

Poceo Dreamhack danas, Astralis naredna 3 meseca bez gla1ve-a, Jugi iz Northa/Heroica sada u postavi, danas dobili 2:0 jedva. Potpisali su i es3tag-a, ali on valjda tek od jula moze da se pridruzi. Trenutno G2 protiv North-a 1:1...

Link to comment

Toni Parker na twitchu trenutno cepa F1 2019 u multiplejeru, koliko sam pohvatao tu su jos Grizman, Kurtoa i Sarl Lekler. Ko zna francuski moze da vidi kakvo je zezanje :D

Link to comment

mousesports trenutno 0-2 skor

Kako su krajem prosle i pocetkom ove izgledali dobro i oni i NaVi, mislio sam da ce ovo biti njihova godina.

U jednom momentu sam to pomislio i za Fnatic, ali mi oni deluju malo neozbiljnije (da se tako izrazim).. oni se super zabavljaju :D dok igraju.
Zato mi je i super da ih pratim :)

Link to comment
23 minutes ago, Mil@n said:

Ubio ih fnatic na trainu, fala bogu da ovako nekoga počiste.


Mucno je izgledalo na pocetku
Ne znam sta im je
Mislim da bi ispali da su izgubili
Juce katastrofa...

Isprati ovog Farliga, stvarno dobro igra. Ekipa s njim bas dobro izgleda, on je vukao onaj tim iz Kopenhagena na proslom turniru.

Gledao sam Spirit i FaZe.. FaZe je u fazi upoznavanja igraca. Vidi se da mali litvanac nije imao treninge s ekipom. Zbunjuju se po mapi, jos uce da komuniciraju.
S druge strane, Spirit je interesantna ekipa.
Dobili su Fnatic, a i namucili FaZe danas.

Link to comment

Mišljenja sam da te ekipe za koje realno je malo ko čuo a da baš temeljno ne prati scenu - nemaju šta da izgube sa najjačima pa često tako bljesnu, setimo se Majora i Crazy-ja. Ali verujem da čim bi se ušetao i taj faktor, tj kada bi se povećala očekivanja i kada bi morali u kontinuitetu da igraju tako kvalitetno - da bi tu bilo mnogo više problema.


No svaka čast u svakom slučaju.

Link to comment
7 hours ago, Mil@n said:

Mišljenja sam da te ekipe za koje realno je malo ko čuo a da baš temeljno ne prati scenu - nemaju šta da izgube sa najjačima pa često tako bljesnu, setimo se Majora i Crazy-ja. Ali verujem da čim bi se ušetao i taj faktor, tj kada bi se povećala očekivanja i kada bi morali u kontinuitetu da igraju tako kvalitetno - da bi tu bilo mnogo više problema.


No svaka čast u svakom slučaju.


Da da, to stoji
A stoji i to da su ovo online turniri
Pitanje je kako bi te ekipe izgledale u LAN turnirima

Link to comment

U toku je finale humanitarnog turnira

Igraju NaVi vs mousesports

NaVi su vodili 2:0
Trenutno izgleda da ce biti 2:2 i da ce se igrati peta mapa

Ono sto je neverovatno i ludo, je to da su NaVi dobili svaku pistolj rundu, sto u ovom formatu turnira, gde se igra MR12 umesto MR15, pa je sve s ekonomijom drugacije, je poprilican mindfuck
8 pocetnih rundi su dobili i 2:2 je u mapama (upravo su misevi uzeli train)

neverovatno :S

Link to comment

Ja pogledao malo od trece mape, zabavno bilo. I polufnale bilo dobro FaZe vs NaVi, naravno FaZe usrao.

 

Danas pocinje Blast Spring '20 uglavljeno izmedju prve i druge faze DreamHacka. I Xyp9x uzeo pauzu u Australisu, videcemo dokle, cenim da ce se oni skupljati za major pred kraj godine...

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...