Jump to content
IGNORED

twitch & eSports


189-

Recommended Posts

Just now, Mos said:

Meni je neverovatno da ne provere stek iza auta i Booml4 ih onako pokosi. Inače, Kovač igra odlican meč.


Povukao na rodjaka :D

U jednom momentu sam pomislio da imaju "momentum" i da ce uspeti da okrenu.
A onda se desila ona runda i sve ode u pm.
s1mple nije smeo da prezivi tu, ali su kiksnuli.

Eto, 2 kiks runde, jedna kao CT kad im Boombl4 skocio na spon, i onda ovo kad ih je kao T poredjao, i ode mapa.

Aj bar ovu da dobiju, da ne budu ispraseni 3:0

Link to comment

Definitivno.
Nadao sam se da ce "na krilima" pobede nad fnaticom, G2 da pokaze zube, ali nista.

Raspala im se timska igra skroz.
Bukvalno jedan po jedan izlaze na nisan.
Ne znam sta rade ovo.. niti bace dimnu, niti fles ni nista.. samo izlaze i padaju :S

Perfecto jos uvek nije poginuo na ovoj mapi :D
Zavrsio prvu polovinu mape bez da je poginuo.. u finalu!
Ovo nikada nisam video

Edited by Have_Fun
Link to comment

Tek sad pogledah na miru, bilo posla za vikend, zanimljiv turnir. :D

 

Ja nikad nisam nesto igrao, gledam odavno, ali ima jedno 2 i kusur godine kako bas puno gledam. Astralis mi je tu najbolji, dev1ce kraljina :D. I generalno kad su na nivou gotovo niko ne moze im prismrdi. Svi ostali bljensu i svi su tu, ali ne drze konstantno nivo i kad dodje Major ovi ga uzmu. I kod njih mi se svidja sto su timski najjaci, nikad ne zavise od jednog i svako moze da iskoci i odigra brutalno.

Link to comment

Novi ranking

Jbt, nikad niko nije bio tako blizu Astralisu. Vecito su bili zakovani na 1000pts a ostali kaskali po 200.. u poslednje vreme su izgubili dosta poena
(plusevi i minusi oznacavaju napredak ili pad na listi.. naravno, NaVi preskocio najvise.. ne racunam Complexity jer su nize na listi)
image.thumb.png.fd3c83cb99bb08b8a09bcb91125b01c1.png
 

Link to comment
Tek sad pogledah na miru, bilo posla za vikend, zanimljiv turnir. [emoji3]
 
Ja nikad nisam nesto igrao, gledam odavno, ali ima jedno 2 i kusur godine kako bas puno gledam. Astralis mi je tu najbolji, dev1ce kraljina [emoji3]. I generalno kad su na nivou gotovo niko ne moze im prismrdi. Svi ostali bljensu i svi su tu, ali ne drze konstantno nivo i kad dodje Major ovi ga uzmu. I kod njih mi se svidja sto su timski najjaci, nikad ne zavise od jednog i svako moze da iskoci i odigra brutalno.
Za sve u životu postoji prvi put pa i da se upozna neko ko ekšli navija za Astralis :D

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Pa prosle godine ih Liquid prestigao, kad su vezali krs turnira i uzeli Intel Grand Slam.
Mozda na kratko

Dugo su bili zakucani na prvom mestu i na 1000pts

Inace, za ljubitelje originalnog NIPa (sada Dignitas kao sto sam pisao), sutra je mec u 12h

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...