Jump to content
IGNORED

twitch & eSports


189-

Recommended Posts

30 minutes ago, Mos said:

Kompetetivni gikovi ce sutra da ubiju 250k :D a i ovo nije do gikovstva nego do nenormalnih refleksa, vezbe i koncentracije :)

najbolji dotasi dobijaju ~3 miliona xd

 

salim se ja. i ja sam loser koji gleda dotu vec evo 11. godinu...

 

kool je cs samo nikako da pocnem da pratim redovno, nekako bi mi vec bilo previse.

Link to comment

Igrao sam cs svojevremeno baš ozbiljno, u lokalu smo kidali, osvajali Sremsku ligu, igrali sve jače turnire i oprobali se sa praktično svim domaćim jačim klanovima (G, GCV, Zli Kalaši, i ko sve ne), bili pri vrhu tadašnje neke b like koja je bila dosta jaka i igrala se u KGB-u svaki weekend, i sl.

Pre jedno 2 godine sam sa lol-a prešao na CS GO (lol je najkancerogenija i najnepravednija igra svih vremena u smislu izazvanih frustracija prouzrokovanih lošim saigračima, zanemarivanjem timske igre i sl, i uopšte, zavisnosti uspeha partije od saigrača).

Pa sam onda počeo malo i više da pratim scenu...

Pratio sam je i pre, i zavoleo sam fnatic kada ih je napustilo par igrača i prešlo u SK. Da li Forrest i Get Right, ili tako nešto. Pa su se u prvom lanu popičkali, napušavali ono glasom, i tu ih fnatic satro u prvom valjda okršaju i ja ih zavoleo tada i pratim intenzivno godinama u lol-u i ispratio sam bukvalno sve što se dešavalo i u LCS-u sadašnjem LEC-u i na međunarodnim turnirima, a u poslednjih par godina u CS-u. 

Prvi turnir koji sam ispratio je bio Boston Major i usralo me jebeno neverovatno ludilo od finala, C9 vs Faze. Ono je totalna pizdarija i najtoplije preporučujem da se pogleda, jer zanimljivije od onoga ne može. 

Majore ispratim, ove manje turnire onako, ponekad, pošto me nervira što ih ima trilion i malo se mučim da im pohvatam važnost, posle Majora i IEM-ova. Sviđa mi se ova postava fnatica i što su mnogo napredovali od kada su se vratili Golden i Flusha, a pogotovu mi je drago što se ovaj prvi vratio jer je i u prvom nastupu bio odličan  i iskrneo ne znam zašto skrajnut. Mali Brollan je ubica već sad, a kontam da će biti još bolji vremenom, tako da ima tu potencijala i za koji trofej. Tj, uzeli su jedan valjda u prvom zajedničkom turniru ako se dobro sećam.

Sve u svemu, ludilo je kako cs u 20oj godini postojanja obara rekorde po stimu po igrivosti i budi nikad više pažnje. Timovi su skoro potpisali neke ugovore sa ESL-om valjda, i tu se dosta dobrih stvari desilo za scenu, više turnira, para za timove i sl. 

Do nedavno sam redovno igrao, ali sam iz određenih razloga poslednjih meseci pao na jako mali broj partija. Ako neko igra, možemo pikati zajedno, cimnite na PP za stim. Pikovao sam Legendary Eagle, ali to me usralo, mislim da mi je neki realni rank u formi DMG, ili MGE sa obzirom da ne igram toliko ostale mape, mada igram u glavnom inferno jer ga obožavam i nenormalno mi je zanimljiv, a odigram maksimalno 1, 2 mape kad igram, pa ne stignem do drugih često. Sramno je da i za inf znam malo smoke-ova, 1, 2 malo mi je smor u ovim godinama da se sa tim cimam...

Ti si have funn valjda u Poljskoj ako sam dobro skontao, ja sam isto hteo da odem na neku turnir, major po mogućstvu, pa da si ovde, možda da skupimo neku ekipu i zapalimo, ali ako nisi... 

Link to comment

U PL sam.
Zato sam hteo u Katovice, jer mi je blizu, 1h busom. Nisanio sam ovaj turnir dugo.. ali.. jbg.. odlucili su da se igra bez publike.

Isao bih za Keln kad bude tamo. Drugar je isao prosle godine, pa se nesto kao dogovaramo da idemo ove. Videcemo :)

Ja sam prestao s igrom jer mi je CS oduzeo i dusu i telo, zivot bukvalno. I meni i burazeru. Turniri, "treninzi", nespavanja, nerviranja :D
Jedva smo se vratili u normalu.

Igrali smo i sa/ i vs KGG (Kg Gaming), Eu4ia, dolazili i u KGB. Igrali i s Jagodincima koji su cini mi se prvi isli na WCG.
Menjali online za neki turnir ili kvalifikacije u reprezentaciji (SRB i BIH) igrace kad nisu bili tu.

 

Igrali smo mix-eve s NiKo-m, nexo-m (on je dete iNationa) itd. Ali oni kad su pocinjali, mi smo bataljivali. YNK i KASSAD su tada bili igraci, sad su treneri.

 

Od pro igraca van Balkana, igrao sam s Potti-em iz SK neke mix-eve ali kratko. Sve je ovo bilo dok su picili turniri CS1.6, a "misa" smo okacili o klin, pre 100god.

Iskreno, zasvrbelo me je u jednom momentu da pucam, pa sam upalio Death Match, ali niti imam opremu, niti masinu dobru, a bogami, ni reflexi vise ne rade kao ranije pa sam brzo odustao :D

Link to comment

Od ekipa ili igraca koje gotivim, naravno, navijam za nase, FaZe (NiKo), G2 (nexa i hunter)

 

Ali npr ne volim 100 Thieves, iako ih vodi kassad. Dodatno sto ih ne gotivim je i to, sto je Drake ulozio neki novac tu pa je valja co-owner :D

Ne volim Astralis, jer su mi sada kao Lakersi. Gotivan mi je bio dev1ce, i zapravo, cela ekipa kad su bili TSM ili Dignitas nesto ranije. Sad jock!

 

Navijao sam i za Titan-e i EnVyUs, za koje je igrao KennyS pre prelaska u G2. Tu je bio i apex koji je sada u Vitality-u. To je isto interesantna ekipa sa ZywOo-om. Cini mi se da je on proglasen za najboljeg igraca prosle godine.

s1mple je lud i uvek je interesantan za gledanje. Brollan mi je gotivan kao sledeca velika zvezda. Ima vestine, jos da malo razvije mozak.

Liquid ne volEm takodje. Get_Righta isto.
f0rest je izasao iz NiP-a i pridruzio se nekada originalnoj postavi NiP-a sa Get_Right-om, Xzist-om i friberg-om. Sad se oni zovu Dignitas.

Videcemo na sta ce to liciti. 

 

Od starijih ekipa, gotivio sam MYM/pentagram, postavu koju su cinili NEO, Taz itd

Link to comment

Krece za 10min
 

 

Mape: Nuke, Dust2, Mirage, zatim Inferno i Train

NaVi je na prve 2 juce razjebao Astralis, a G2 na poslednje 2 izbacio fnatic.. 
Nadam se da ce se igrati svih 5 :)

Ajmo, napred nasi!

Link to comment

Jebote, ovo je neki skroz novi nivo NaVi-a.
Odlicni su na ovom turniru a mozemo reci da je postava nova.

Ovo moze biti njihova godina kad se jos malo uigraju.

Link to comment

jebote... 14-1 za NaVi
Boombl4 ih razbio. 7-0 u pocetnim duelima. Covek ima 28-6.


nexa ocajan.. samo 2 fraga.
Zapravo, cela ekipa G2 se raspala.

A ocekivao sam dobar duel KennyS vs s1mple i nexa vs Boombl4

Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

Rekoh ti juce, ovo je neki drugi nivo u odnosu na ostale.


s1mple se pocetkom godine zalio kako nisu imali vremena da vezbaju, a danas izjvaio da su pred turnir imali 2 nedelje za uigravanje.

Jbt, na sta bi licilo da su imali vise vremena o.O

Edited by Have_Fun
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...