Jump to content
Ravanelli

Karikatura

Recommended Posts

Lezilebovich

a pogotovo ako nije nacrtano, nego samo naslonjeno :blink:

halloween

Izgleda da je Danas obrisao Koraksovu karikaturu od 8.5. na kojoj Mali leži kao novorođenče sa podignutim nogama uvis, a Vučić mu drži stopala i briše guzicu (briše Malijeva sranja).

Edited by halloween

Nesh
16 minutes ago, halloween said:

Izgleda da je Danas obrisao Koraksovu karikaturu na kojoj Mali leži kao novorođenče sa podignutim nogama uvis, a Vučić mu drži stopala i briše guzicu (briše Malijeva sranja).

Evo, ko je propustio:

Ovo lici na isecak iz novina. Odakle je obrisali? Sa tvitera? 

Edited by Nesh

jms_uk
27 minutes ago, Nesh said:

Odakle je obrisali? Sa tvitera? 

Nema na Danas-ovom sajtu.

Nesh
2 minutes ago, jms_uk said:

Nema na Danas-ovom sajtu.

Aha, hvala. Ja sam je video negde (ne u ovom skeniranom papirnom izdanju koje sam okacio), verovatno na tviteru, e sad, da li je bio tviter Danasa, ne secam se. 

To je bas bez veze i tesko shvatljivo. Zar su je zamenili drugom karikaturom (na sajtu postoji karikatura za svaki datum)? :blink:

jms_uk
1 minute ago, Nesh said:

Aha, hvala. Ja sam je video negde (ne u ovom skeniranom papirnom izdanju koje sam okacio), verovatno na tviteru, e sad, da li je bio tviter Danasa, ne secam se. 

To je bas bez veze i tesko shvatljivo. Zar su je zamenili drugom karikaturom (na sajtu postoji karikatura za svaki datum)? :blink:

I ja je videh na TW danas [digitalni crtez, ne ovu fotografiju iz novina], ali na danas.rs sad za 8.maj stoji ovo

https://www.danas.rs/corax/corax-8-maj-2018/

Nesh

Bice da je ipak posredi neka zabuna. Nadjoh je:

Okaceno februara prosle godine.

halloween

Bila je na Danasovom sajtu juče, videla sam je. Dobro je što se ispostavilo da je reč o podsetniku na raniji rad. 

Nesh
8 hours ago, halloween said:

Bila je na Danasovom sajtu juče, videla sam je. Dobro je što se ispostavilo da je reč o podsetniku na raniji rad. 

Aha, verovatno je zato i neko preneo na tviteru, pa smo je videli tamo.

U svakom slucaju, bez veze je sto su je sklonii, Karikatura je nazalost i dalje vrlo sveza i aktuelna.