Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

Pa ocenjujem u skladu sa nekim prilično ekzagtnim kriterijumima, kao što i Desni sektor ocenjujem. Može mi se, makar na forumu.

 

Malo nezgodna usporedba. Prije svega jer je jedno politička organizacija, a drugo samo udruženje ljubitelja vožnje na 2 kotača.

 

I jer potonji još nisu sudjelovali u masakrima tipa Odesa i ubijanju predstavnika zakona tipa Maidan.

Link to comment

Kakvu proslavu Nemci organizuju? Ovo što bajkeri hoće da izvedu nema nikakve veze ni sa kakvom nemačkom proslavom.

 

Ovo je kao da država Hrvatska uskrati Vojislavu Koštunici privatnu posetu Jasenovcu jer joj se ne dopadaju njegovi politički stavovi.

Edited by dillinger
Link to comment

et Corto Maltese Ali stoje na ideološki istim stavovima i iskazuju ih u javnom prostoru.

 

Mislim, da se ne lažemo, ne bi meni sve ovo bilo uopšte interesantno da sad nisam pročitao da je rusko ministarstvo stranih poslova reagovalo. Generalno to komentarišem kao problem, za vukove i njihova prava me boli uvo.

 

et Dilinger

 

Koštunici, kao predsedniku, političaru, ili kao privatnom licu?

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Ne znam, ja nemam utisak da Nemačka hoće ovim da provocira Putina, mnoge druge stvari sam pre sklon da protumačim kao provokaciju, ali ovo ne.

 

Usput, kad malo bolje razmislim, poređenje s Koštunicom ne stoji, bar za sada (ma šta ja mislio o njegovoj politici). Postavljam kriterijume razumno široko, prosto ta bagra  ne uspeva da postigne ni najšire postavljene kriterijume antifašizma, upravo suprotno, ljudi su strejt fašisti. Za Nemačku je logika "koji će nam moj takvi u zemllji?" apsolutno opravdana.  Mnogo je problematičnije što je Ministarstvo stalo iza kao nekakvog principa zbog takvih.

Link to comment

et Corto Maltese Ali stoje na ideološki istim stavovima i iskazuju ih u javnom prostoru.

 

Mislim, da se ne lažemo, ne bi meni sve ovo bilo uopšte interesantno da sad nisam pročitao da je rusko ministarstvo stranih poslova reagovalo. Generalno to komentarišem kao problem, za vukove i njihova prava me boli uvo.

 

et Dilinger

 

Koštunici, kao predsedniku, političaru, ili kao privatnom licu?

 

Možda nisam dovoljno upoznat s njima, ali osim te netrepeljivosti prema homoseksualcima nisam primjetio nijedan drugi kontroverzan stav zbog kojeg bi ih se moglo svrstat u ideološku ravan s Desnim Sektorom.

Link to comment

Privatnom licu, opozicionom političaru, čemu god... Šta su koji đavo ovi bajkeri?

 

Ah da, prijatelji Putina. 

Dakle, neprijatelji slobodnog svijeta. :fantom:

Link to comment

Zabrana ulaska bajkerima je čista politička odluka koja nema veze ni sa čim što bi se nazvalo poštovanjem slobode kretanja i propisima koji regulišu protok ljudi između država. Čista nemačka samovolja i kršenje međunarodnih konvencija. Kad nemaju adekvatan medijski odgovor posežu za suspenzijom prava.

Onoj baba švabi kad dođe u Moskvu 10 maja treba natrljati nos zbog ove gluposti. Treba joj u svečanoj pratnji umesto pandura na motorima poslati bajkere.

Edited by slow
Link to comment

Ja mislim da nije trebalo putinovim klovnovima bilo sta da zabranjuju ali mi je cudna ova briga za "slobodu kretanja" grupe fasisoidnih likova.

Link to comment

Bahati mezimci jednog diktatora,pozeraj cist.stoji da im prosle sezone ne bi zabranili organizovani prolaz al ko ih jebe.

Link to comment

Sledeći korak treba biti zabrana ulaska u zemlje EU svim glasačima tog diktatora (oksimoron?). Ko ih jebe, sami su birali.

Link to comment

Odnos prema homoseksualnosti ima veze s antifašizmom samo ako antifašizam promatramo kao hipsterski aktivizam protiv svih oblika konzervativnosti kao što je na zapadu to uzelo maha zadnjih godina.

uf, sunce ti jebem krvavo, kakvih sve ovde gluposti ima

Link to comment

Sledeći korak treba biti zabrana ulaska u zemlje EU svim glasačima tog diktatora (oksimoron?). Ko ih jebe, sami su birali.

Dobro razumeli smo i u ovih ostalih 4 i nesto hiljade postova, licimuri su.

Sloboda prolaza za sve retarde, ruske, nemacke, americke ...

Link to comment
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...