Jump to content
IGNORED

Vlada Divljan


Аврам Гојић

Recommended Posts

mnogo tužna vest... tera na razna prisećanja  :cry:

 

inače sam gledao onu emisiju sa RTSa iz novembra kad je emitovana, videlo se da je izmoren.... poslednji intervju kako kažu

 

Link to comment

Dugo sam razmišljao kako bih formulisao svoju tugu i tačno je ono što je neko napisao - odlaze heroji. Neki se deherojišu, neki samo smanje, a neki odu i onda mi bude teško oko srca.

 

Link to comment

Jbg,najpreciznije-To su ljudi koji su jednostavno-nasi. Dodje mi kao ortak,brat,a nisam ga nikad upoznao. Ali ga jako dobro poznajem,ceo zivot. Znam ga od moje 12-e. Spojite se tako,putem tih stihova,slicnog senzibiliteta,pogleda na svet...Pokusavam da se setim,cini mi se da sam bio na dva njegova koncerta. Bio sam dete,pocetak srednje,tako nesto,kad su svirali u basti KST-a,Vlada Divljan i All stars band. To mi je bio jako vazan koncert. Pre toga jedino sto sam gledao uzivo bili su beogradski i novosadski pank i alt bendovi. I dobro,Prodigy. Sam ulazak na taj koncert,u taj prostor,bio mi je potpuno neverovatan,u glavi trip nekog boljeg grada,zemlje,vremena,koje jbg,nikad nisam ni doziveo. Da skratim,evo jedna od omiljenih,mada onaj drugi peva.

 

Link to comment
Sve u svemu, mislim da danas u Srbiji imamo bolju muzičku scenu nego što je zaslužujemo.

Iz intervjua datom Blicu 2011. godine.

 

Hvala za sve i počivaj u miru   :cry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...