Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Hell yeah!

 

Flash i Arrow mamojebacke mid-season finale epizode! 

 

 

Mislim, ovo se jedino moze razresiti uvodjenjem Lazarus pita, nema druge. Samo je pitanje kako i ko ce ga odneti tamo. I Oliver opet mora proci neku obuku/dusopotragu ne bi li uspeo da pobedi NJEGA. 

 

Ali, jasno je, jedini koji moze pobediti Ra's al Ghula jeste 

 

 

 

batman-begins1.jpg

 

 

-_-

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • 2 weeks later...

Odgledo par epizoda agenata sas stita. Sta ga znam, dobro za odmaranje glave. Nikakav komplikovan plot, glavni protagonisti 30godisnjaci koji glume tek svrsene tinejdzere i tako to. Vidi se da je ciljana grupa nesto mlada. Dobro za da ima sta da se vrti na ekranu.

Link to comment

Odgledo par epizoda agenata sas stita. Sta ga znam, dobro za odmaranje glave. Nikakav komplikovan plot, glavni protagonisti 30godisnjaci koji glume tek svrsene tinejdzere i tako to. Vidi se da je ciljana grupa nesto mlada. Dobro za da ima sta da se vrti na ekranu.

 

Druga sezona drastično, ali drastično bolja. U prvoj sezoni možeš da preskočiš gomilu bledih epizoda, ali je finale bilo odlično, kao i prvi deo druge sezone.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Stukao sam dve sezone Arrowa za nešto manje od mesec dana. Serija je neverovatna, tupavi zapleti, rupe, loša gluma, gomila dosadnih likova, smarački flešbekovi, Oliver koji svaku treću epizodu priča "I was wrong...", i glavni negativac, natčovek, supervojnik i plačipička koja kuka za tamo nekom jailbait curom koju je poznavao cirka metar dana pre nekih 5-6 godina.

 

E a opet, navuko sam se i nisam mogao da prestanem da gledam, uprkos svemu. Bemliga, meni sve ovo liči na poor man's Batmana, ali ono, i takav Batman je Batman :D

 

Kako sad da gledam Flash i Arrow paralelno? Jednu tamo jednu vamo? Čoveče, treba mi uputstvo za gledanje.

 

edit: I je l vam se čini da je ona Laurel prošla kroz ozbiljne tretmane botoksikacije između dve sezone? What's up with that?

Edited by goofs
Link to comment

Odgledo par epizoda agenata sas stita. Sta ga znam, dobro za odmaranje glave. Nikakav komplikovan plot, glavni protagonisti 30godisnjaci koji glume tek svrsene tinejdzere i tako to. Vidi se da je ciljana grupa nesto mlada. Dobro za da ima sta da se vrti na ekranu.

 

Hmmmm, da li gledamo istu seriju, dje su ti tinejdzeri osim mlade buntovnice? :P

Sto rece Lrd, izdrzi do pola prve sezone posle je sve ludje i bolje... meni doduse nisu smetale ni prve epizode za zagrevanje ali jesu bledje.

Link to comment

 i glavni negativac, natčovek, supervojnik i plačipička koja kuka za tamo nekom jailbait curom koju je poznavao cirka metar dana pre nekih 5-6 godina.

 

Zli djecace, osvjeta ce biti duga i bolna!

 

ustv-arrow-s02-e23-4.jpg

 

 

:P Dobrodosao!

 

 

 

Inace, krecemo polako, nocas se vratio Gotham. Pocinje sa emitovanjem i Marvel's Agent Carter.

Link to comment

lol, pretpostavljam da to znači da će se vratiti u seriju :P

 

 

 

Inače, onaj rasplet sa zatvorom na ostrvu je teška glupost, ko će da brine o tim zatvorenicima i da ih hrani dok su dole zakopani. Da ne pričam da ostrvo više deluje kao banja nego tvorza, a i da izgleda nije baš toliko teško otići sa njega.

 

 

 

Meni je Deathstroke jedan od omiljenih lowlevel vilana iz DCa (ko je igrao Batman: Arkham Origins ne može a da ne poštuje tog čoveka :D ), i ovde nije loše odradjen, samo su mu ti motivi jadni, mogli su to malo bolje da napišu. Mislim ono, čovek ima ženu i dete tamo negde.

Link to comment

Mozda, to ne znamo za sad, mada

 

 

i samo postojanje supermax zatvora u seriji dovoljno govori o tome sta sve mozemo da ocekujemo :D A ja bih i voleo da ga opet vidimo, ovaj lik sto ga glumi je lud, meni on najjaci u seriji. Dostojan naslednik/ucenik Svarci-Stalone skole :D

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...