Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Završio Nebojšu, jebentimajku koliko vremena sam ja traćio gledajuć Erova i Gotama, a ovakav dragulj bio na gotovs. Odlična sezona, ima maaalčice sladunjav kraj, moglo je tu možda malo bolje i brutalnije, ali ok. 

 

Dobra stvar je što će se u sledećoj sezoni pojavljivati i Panišer, loša stvar je što su najavili još neke tri serije o nekim herojima za koje nisam nikad čuo, pa će to posle sve spajati u jednu seriju, znači špageti.

Link to comment

Završio Nebojšu, jebentimajku koliko vremena sam ja traćio gledajuć Erova i Gotama, a ovakav dragulj bio na gotovs. Odlična sezona, ima maaalčice sladunjav kraj, moglo je tu možda malo bolje i brutalnije, ali ok. 

 

Dobra stvar je što će se u sledećoj sezoni pojavljivati i Panišer, loša stvar je što su najavili još neke tri serije o nekim herojima za koje nisam nikad čuo, pa će to posle sve spajati u jednu seriju, znači špageti.

 

Marvel to sad radi svuda sa svime, spaja sve filmove, serije i stripove u jedan univerzum da se sve to prepliće.

Link to comment

Znam ja za to, nego mi malo ide na q, ne mogu da pratim toliko serija. I cini mi se da ce ovi Netflixovi serijali ostati van Avengersa, iako su u istom svetu.

 

Jos malo novosti, kastovana je Elektra za Derdevila 2.

Link to comment

Sta znam, ne moras da pratis sve serije, tj. svaka ima svoju pricu i nije moranje da gledas neku drugu da bi shvatio pricu iz one koju gledas. meni se recimo dopada taj fazon za sad.

Link to comment

Dobar je Daredevill skroz, mada sad kada su zamenili ekipu iza kamere strepnja mi je dublja nego nada.

 

Nego kastovali su Elektru ako neko jos nije video.

 

Doduse i Punishera pre jedno metar dana.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...