Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

Harpere, je li tačno ovo što Blic piše za Berišinu unuku i njen post na Fejsu?

 

Ovde ima screenshot tog statusa i piše da je obrisan ubrzo nakon što je objavljen na tom portalu zbog komentara koje je izazvao.

Naslov je nešto u stilu "Šokantno, Berišina unuka podržava Srbe".

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne znam sta kaze blic (daj link), mislim ako je taj njen post. na albanskim medijima naslov za njen post bio - berisin unuk brani srpske huligane. i ako ne gresim ona to kasnije brisala

 

To pise i u Blicu.

Link to comment

Ovde ima screenshot tog statusa i piše da je obrisan ubrzo nakon što je objavljen na tom portalu zbog komentara koje je izazvao.

Naslov je nešto u stilu "Šokantno, Berišina unuka podržava Srbe".

 

E, koliko je lepo videti nekog razumnog

Link to comment

Ovo bi bio pocetak njenog posta. Ne znam hocu lii stici da ga do kraja prekucam u google translate jer me jure da pocinjemo sa gledanjem filma :)

 

you do not understand, you're proud because he broke the rules and caught with punches !? When flags were not allowed, must be rrespektoni msoni rules and not to enter the stadium again childish toys because it is nothing else but lack civilization

 

Link to comment

U tekstu ispod je citiran post

 

 

 

Nuk ju kuptoj, jeni krenar sepse thyet rregullat dhe u zutë me grushta?! 

Kur nuk u lejuan flamurët, duhet të mësoni të rrespektoni rregullat dhe jo ti fusni me lodra kalamajsh prap në stadium, sepse kjo nuk është gjë tjetër veçse mungesë civilizimi. 

Nuk i lejojnë flamurët, e kanë rregull. I drejtë apo jo, fusha e futbollit nuk është gjykatë për të dhënë verdikt nëse është rregull i drejtë apo jo. 

Shkuat për të luajtur, atëherë luani jo të ziheni me grushta e shqelma. Plasët për të thene se serbët janë të pacivilizuar, por harroni që jeni ju që nuk dinit të respektonitrregullatjeni ju që u hodhët me grushta

Dhe në fund, sërish ju shfryni me duf kundër serbëve kinse për të treguar patriotizëm, por sharjet tuaja vetëm vend për krenari që nuk lënë. Kur ju të mesoheni që bota ka rregulla të cilat respektohen nga njerëzit normal, atëherë po mund të pretendoni se u është bërë padrejtësi, por deri atëherë nuk ka vend përkrenari se thyet rregullat dhe se u zutë me grushta.

P.S: Kujt nuk i pëlqen ky status, as mos marri mundimin të komentoje, nuk është se më hynë në xhep opinionet e kota
Link to comment

Koliko ja kapiram refusal to play po automatizmu nosi 0:3.

 

Bicemo i mi fino kaznjeni ali je rezultat po meni vec poznat.

Ma da, vreme je da se okrenemo sledecem protivniku da probamo povezati jos koju pobedu sa ova sinocna 3 boda...

 

Btw nek okaci neko poll sa ishodom UEFA presude pa da vidimo kome se sta snilo.

Link to comment

 

@katamaran

 

nemoj nikada koristiti gt za albanski :)

Uglavnom uspevam da provalim smisao sa njim kad mi zatreba :)

 

 

Ma da, vreme je da se okrenemo sledecem protivniku da probamo povezati jos koju pobedu sa ova sinocna 3 boda...

 

Btw nek okaci neko poll sa ishodom UEFA presude pa da vidimo kome se sta snilo.

 

 

Kakvu ti kaznu ocekujes za refusal to play? Cim su za to zvanicno optuzeni jasno je da su sami odlucili da prekinu utakmicu.

Edited by katamaran
Link to comment

 

Sto se ticce Fudbalskog saveza Albanije, UEFA je navela da je postupak pokrenut "zbog odbijanja nacionalne ekipe da igra nastavak prekinute utakmice i zbog prikazivanja nezakonitog transparenta".

 

3-0 за нас,а за транспарент вероватно без публике до краја квалификација као и ми.И то је то.

Link to comment

evo i lika koji je kontrolisao dron

 

http://www.youtube.com/watch?v=MJNKyn14wvM#t=37

 

 

kaze da mu nije bila namera da pusti dron na stadionu (u smislu da ne padne u ruke neprijatelja) i izvinjava se za neplaniru gresku, takodje se izvinjava albanskim fudbalerima sto ih stavljao u takvu situaciju ali kaze da je ponosan na njihovu reakciju

 

inace, on je postovao u fejsbuku tu zastavu pred dva meseca sa pitanjem "da li ce jednog dana ova zastava uci u istoriji?" lol

Link to comment

3-0 за нас,а за транспарент вероватно без публике до краја квалификација као и ми.И то је то.

 

ne verujem da ce tako drasticno da bude zbog drona. nas najveci adut je to sto oni nisu hteli da nastave. bice kazne, ali ako bude drakonska kazna zbog drona, to ce pokrenuti potencijalnu lavinu dogadjaja na fudbalskim utakmicama u kojoj domacin tajno pusta dronove sa zastavama, transparentima... koje sebi nikad ne bi pozeleo, drugim rechima trolujuci - idealno je, ne postoji ljudska zrtva. Hrvati mogu da nalepe Veliku Srbiju i puste zmaja u zagrebu tokom Hrvatska - Srbija nadajuci se nasem iskljucenju, Englezi da stave Vilijama Volasa u Londonu na Engleska - Skotska, ... Dok oznake na bespilotnim letelicama postanu totalno nerelevantne na fudbalskim utakmicama po principu "decak koji je vikao vuk".

Link to comment

Je li isticanje političkog transparenta obuhvata i način na koji je baner istaknut?

 

Mislim, ako ne, onda pitanje drona i nije pitanje. Onda Platinijeva izjava kako je "dron mogao da nosi bombu" nema preterano veze sa ovim odmeravanjem?

 

I dalje mislim da je mnogo teži prekršaj što je baner istaknut na način na koji je istaknut nego sama jebena poruka. 

Edited by McCabe
Link to comment

ne verujem da ce tako drasticno da bude zbog drona. nas najveci adut je to sto oni nisu hteli da nastave. bice kazne, ali ako bude drakonska kazna zbog drona, to ce pokrenuti potencijalnu lavinu dogadjaja na fudbalskim utakmicama u kojoj domacin tajno pusta dronove sa zastavama, transparentima... koje sebi nikad ne bi pozeleo, drugim rechima trolujuci - idealno je, ne postoji ljudska zrtva. Hrvati mogu da nalepe Veliku Srbiju i puste zmaja u zagrebu tokom Hrvatska - Srbija nadajuci se nasem iskljucenju, Englezi da stave Vilijama Volasa u Londonu na Engleska - Skotska, ... Dok oznake na bespilotnim letelicama postanu totalno nerelevantne na fudbalskim utakmicama po principu "decak koji je vikao vuk".

 

Баш то што нису хтели да наставе утакмицу је 3-0 за нас.

А без публике и ми и они мислим да је колико толико праведно.Замисли када ми будемо играли тамо шта се све може очекивати.Не верујем да ће уефа себи дозволити још једно срање.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...