Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

43 minutes ago, Midgeta said:

Pa zena je zaradila pare, udala se, radja decu, uziva u Španiji ja mislim, ne bakce se sa tenisom, turnirima, medijima itd. nego uziva u zivotu maximalno

 

Msm da je na to Mil@n mislio

 

Ma tako nešto, a i delom se zjbvm (što volim da skraćujem reči kao naši omladinci, najjače mi je "tjt - to je to" :laugh:), ali njen život mi deluje jedno milion puta jedostavniji od Đovakovog, imam osećaj da će da živi 170 godina. A opet, ima GS, bila no. 1 na svetu, nekoliko osvojenih turnira... Prelepa je, Švajni deluje cool lik, dvoje dece, para ko blata, jedino joj fali jedno 5kg.. :cool:

 

Mislio sam na to da joj život deluej poprilično idlično, što naravno ne mroa da bude istina, sa druge strane i Đovak je sigurno zadovoljan, ali očiglendo je njegov put, barem dosadašnji poprilično turbulentniji. :D

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Mil@n said:

dvoje dece

Troje :) 

Anin zivot pre Svajnija je bio kao na  barci bez kormilara koja je besciljno plutala na otvorenom i koju su talasi nosili cas u jednom cas u drugom pravcu. 

Jednog dana je spazio mocni baja i odlucio da sedne za kormilo i barku sa "ukletom" lepoticom doveze u svoju mirnu luku. 

Od tada pocinje njena idila 🥰

Secate li se da je i tenis pocela bolje da igra kad joj je on seo u box ali su je povrede stalno sprecavale da napravi nesto vece, pa je na kraju digla ruke od svega i odlucila da se uda. 

Iskreno se nadam da ce je, kad se oporavi od ovog porodjaja, a pre sledeceg (mora jedna devocica biti rodjena :wub:) ubediti da zaigra ponovo barem neki mec na GS. Dobila bi WC u svako doba gde god bi pozelela

I samo jos da dodam da onoj Andjeliki treba ruke da ljubi do kraja zivota jer ju je sa Svajnijem upoznala 😉

Edited by Serena
Link to comment

Ne znam ništa o njihovom odnosu, ali iz nekih intervjua i medostatka nekih "skandala" deluje mi da je sve ok.
Meni ona deluje vrlo ok osoba.
Znam od prijatelja koliko su se žrtvovali i roditelji...
Želim im sve najbolje oboma i dečici...



....shiit has hit the fan.

  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, Mil@n said:

Ma tako nešto, a i delom se zjbvm (što volim da skraćujem reči kao naši omladinci, najjače mi je "tjt - to je to" :laugh:),

 

Ja redovno tjt pisem, mozes da uvedes i itkt = i tako to :laugh:

Mladi govna, jbg

 

10 hours ago, Mil@n said:

Mislio sam na to da joj život deluej poprilično idlično, što naravno ne mroa da bude istina, sa druge strane i Đovak je sigurno zadovoljan, ali očiglendo je njegov put, barem dosadašnji poprilično turbulentniji. :D

 

Pa deluje, Švajni je faca, lep su par, deca su im slatka bas, deluje bas kao uzivancija i nadam se da i jeste, meni je ona jako simpaticna i slatka oduvek.

A Djovak je Djovak, mada on je po svemu kontra svita sto bi rekli, vrv je zato to sto jeste, tako da i on sigurno uziva u svom putu i turbulencijama, delom ga vrv i inspirisu (cak i australijski bajbok momenat)

Link to comment

I meni Ana i Svajni deluju zadovoljno i srecno. Jedan divan skladan brak. 

Anci me iznenadila sa ovolikom decicom, mislila sam da je nekako smotana za mamu i jednog deteta, a ona ih rodi kom. 3 :ziga: 

Ona i Peneta su srecno udate sa po troje dece :wub: s tim sto Flavija ima dve cerke (Farah i Flaminia) i sina (Federica) Mozda bi Fabio mogao da sapne Svajnija kako se stize do mezimice :lolol:

 

image.png.7f48079bc9196cb3dc879ce2832f68be.png

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Serena said:

I meni Ana i Svajni deluju zadovoljno i srecno. Jedan divan skladan brak. 

Anci me iznenadila sa ovolikom decicom, mislila sam da je nekako smotana za mamu i jednog deteta, a ona ih rodi kom. 3 :ziga: 

Ona i Peneta su srecno udate sa po troje dece :wub: s tim sto Flavija ima dve cerke (Farah i Flaminia) i sina (Federica) Mozda bi Fabio mogao da sapne Svajnija kako se stize do mezimice :lolol:

 

image.png.7f48079bc9196cb3dc879ce2832f68be.png

 

Da citiramo Rumenku?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...