Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

Ta zena nije random licnost vec jedan od najpoznatijih i najboljih sportista individualaca Srbije.

 

A bilo je javnih licnosti koji su ucestvovali u nastajanju pocetnog hejta prema njoj jer nije pristala da se valja u kaljuzi. Nisu mogli da profitiraju na njoj taleci se, pa daj da zarade na hejtu i kompleksasima

 

Jbo civilizaciju kojoj se smisao egzistencije sveo na to ko je kakva ckapi i koga ce ili nece jbt. Na kraju ce se udaviti u kretenizmu jer niko zivi nece biti sposoban ni za sta sto moze da ih “nahrani”

 

Gde su da pujdaju na Stojakovica i Mihajilovica? Ah da, u to se ne dira. Nego na Anu i onu mucenu Dokic.

 

Moja rodjaka joj je predavala u osnovnoj skoli u Zemunu. Pricala mi je da koliko god da je odsustvovala nije nikad dosla nespremna. Izuzetno vaspitana kao dete iako su je i tada potplitali iz ciste zlobe.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam ništa konkretno o njoj lično, ali nekako mi uvek bila simpatična, i nekako mi osnovni utisak da joj je ok u životu.
Niko mene ne pita ali...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 7
Link to comment
  • 1 year later...
  • 5 months later...

Pa zena je zaradila pare, udala se, radja decu, uziva u Španiji ja mislim, ne bakce se sa tenisom, turnirima, medijima itd. nego uziva u zivotu maximalno

 

Msm da je na to Mil@n mislio

  • +1 2
Link to comment

Ma znam, nije moje pitanje bilo u ozbiljnom tonu.

 

Ja ne gledam to tako. Novak radi ono sto voli, a to je da pika tenis. Pritom, ne mora da radja, pa je postedjen tih muka. Ja mislim da on isto uziva maksimalno..

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...