Jump to content
IGNORED

EURO 2016 kvalifikacije


levi

Recommended Posts

  • Replies 957
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    99

  • Cash

    79

  • John Coltrane

    60

  • levi

    56

ma daj, bili su u grupi sa veselom druzinom marisa verpakovskisa, holandjanima koji su tad bili kurton (izbacila ih jebena irska sa WC baraza) i nemcima kao jedinim ozbiljnim protivnikom. mislim kao ugazili su dance 3:0, svaka cast.

Ma Slovenci su zakon :thumbup:  1 sut u okvir gola i to iz penala i pobeda 1.0.

Link to comment

Slovenija lici na Sloveniju iz perioda kad ih je vodio Katanec u svom prvom mandatu.

Protivnici ih stežu,razbijaju,stvaraju gomilu prilika a Slovenci kao najveci srečkovići pobede :s_p: .

Kad se setim legendarnih utakmica sa Rumunijom,Ukrajinom,Jugoslavijom,Rusijom. Milan Osterc sutne nesto bezveze i dade gol,

Mladen Rudonja u prvih 60 utakmica nije dao nijedan gol i onda u 61 utakmici dade prvi gol za reprezentaciju i odvede Sloveniju ovim golom u Koreju 2002 :pera:

Link to comment

dajbobe da bude tako, ja sam gledao 70 min protiv estonije i to je bilo otprilike najbednije izdanje slovenije kojeg se secam.

 

nisam gledao svicu, al nisam ni moro da gledam kad sam video da igraju u ljudskom vrtu :s_d:

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Tezko ce na Euro sa starcem Milivojem u napadu. Katanec je mnogo tvrdoglav, Ilicica nije uopste pozvao za ove dve utakmice iako im je najkreativniji igrac. Jesu igrali u ljudskom vrtu ali nije bio bas pun.

Edited by Cash
Link to comment

e da, to mi nikako nije bilo jasno kod kataneca. sto ne gurne malog matavza u spic ? pa kakav god da je i kolko god da ne igra - on ce vam igrati centarfora posle milivoja. mislim, to vam je - sto vam je.

 

jbt, sad gledam baraz tekmu sa rumunima i potpuno sam odusevljen - osterc, rudonja, gajser, cimerotic, ales ceh koje su to prevare i restlovi od igraca :D s izuzetkom vodece trojke, cetvorke - sve sama C klasa euro-fudbala. i sa time odu na SP... dvaput ! :0.6:

 

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Jos je bata Djora bio najblizi tome da pobedi Kataneca,sekunde su ga delile da do toga dodje ali ga je sjebo Zahovic :D .

Jebeno neverovatno kakva drva su tad bila u ekipi isto da Srbija na SP ode sa Lazicem,Vojom Stankovicem,Sasom Markovicem,Bajkom na golu :Ds

 

sad vidim spomenuo si Cimerotica ne ide on zajedno sa Rudonjom,Gajserom,Ostercem i ostalim umetnicima.

On je bio jedan od onih igraca zbog koga se odlazilo na utakmice :pera:

Edited by Cash
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...