Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Poredjenje sa Amerikom naravno ne stoji takodje čisto da ne zaboravim. Tamo da ne odeš kod Trampa na audijenciju si hejlovan u medijima, ovde bi bio rasčerečen. 

Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

U pravu si, jedni su natjerani ucjenom za posao/iz straha/propagandom isprani mozgovi, drugi, jebem li ga, valjda dobrovoljno idu. 

 

jedni dobijaju oko 70ak hiljada iz budžeta, zauzimaju nepostojeća radna mesta ili nekom drugom ko bi zaista treba da radi; drugi zarađuju od sporta najčešće u inozemstvu, u suštini nesveseni života oko sebe i analfabeti za politiku (velika većina). 
Za mene to nikako nije isto.

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

 

jedni dobijaju oko 70ak hiljada iz budžeta, zauzimaju nepostojeća radna mesta ili nekom drugom ko bi zaista treba da radi; drugi zarađuju od sporta najčešće u inozemstvu, u suštini nesveseni života oko sebe i analfabeti za politiku (velika većina). 
Za mene to nikako nije isto.

 

Pričamo o razlici izmedju stranačkih aktivista i onih koji jednom u 5 godina odu na prijem kod predsednika Srbije, ne predsednika SNS-a na 10 minuta.. 

  • +1 1
Link to comment

Niste mi jasni stvarno.

Kad je CG osvojila zlato na EP u Malagi pobjedom nad Srbijom, otišli su sa aerodroma u Tivtu na Cetinje gdje ih je dočekao između ostalih i Miras Dedejic.

Svi su otišli, a pola reprezentacije u tom momentu činili su deklarisani Srbi i nikom ništa.

 

  • +1 1
Link to comment

Pa šta sad ako je na funkciji, to znači da treba učestvovati u njegovim PR stantovima koje svakako koristi u svrhe dizanja rejtinga tom istom SNS, jebe se njemu za Srbiju, on je samo u službi sebe i opstanka na vlasti. Takva ličnost kao što je on treba da se zaobilazi u širokom luku, na bilo kojoj funkciji da je. Na stranu što je lik privatizovao sve i zarobio državu. Crnogorci išli Mirašu, GSW Trampu nije, Beličik odbio Trampovu medalju. Valjda je smisao svega da ne budemo leminzi i da se negdje povuče crta. Znam da očekujem previše od ljudi koji su živote posvetili nečemu što nije politika, ali jebiga svako bi trebalo da da svoj doprinos. Doduše, od Maljkovićke kao što vidimo to nećemo dočekati. 

Link to comment
6 minutes ago, theanswer said:

 

Pričamo o razlici izmedju stranačkih aktivista i onih koji jednom u 5 godina odu na prijem kod predsednika Srbije, ne predsednika SNS-a na 10 minuta.. 

 

Ma na inauguraciju idu ovi sto ih bas briga za sve, ali dobro vazno je da budu spremni za sledecu...

 

Link to comment
Just now, Nesh said:

 

Ma na inauguraciju idu ovi sto ih bas briga za sve, ali dobro vazno je da budu spremni za sledecu...

 

 

Ko je išao na inauguraciju?

Link to comment

Pa ovaj lik i jeste to što jeste zato što koristi i zloupotrebljava sve što mu dođe pod ruku između dva izborna dana. Tako smo se i doveli u ovu situaciju. Babe koje gledaju medije misle da je za njihov giht kriv Đilas, a da je Vučić najomiljeniji i najbolji sin ikada. Ne vidim zašto bi bilo ko učestovao u toj zloupotrebi pozicije.  

Link to comment
1 minute ago, Nesh said:

 

Ja nisam, mislim da je MVP iso. Ne?

Nisam ni ja. Sonja je išla na inauguraciju? Pošto smo na temi o ženskoj košarci i pišemo o odlasku na prijem. Niti sam negde pominjao inauguraciju, niti sam pominjao apel podrške koji izlazi u novinama, pričam o ovom prijemu. Još manje sam branio Nikolu Jokića što je išao na inauguraciju. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...