Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Mislim da je mislio na oboje :D

Kako god, jbg, evo kad je već omiljeni tu, neka posvjedoči kako su NFL i NBA ekipe redovno kulirale Donalda dok je ovaj bio ceremonijalmajstor. Znači da može. 

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Filozof manijak said:

Tako je moj ćale zagriženi DSS, što automatski znači da sam ja najverniji fan Miloša Jovanovića.

imaš poentu. mada ne razumem kakve to veze ima sa sa pričom o selektoru ženske repke

ukucaj u google marina maljković sns. žena je botić 101%

 

Predsednik sa polaznicama Akademije mladih lidera SNS: Uz njega Ana Brnabić i Marina Maljković (FOTO)

:smiley_hail:

 

 

Link to comment

jedno je formalna audijencija, a drugo je kad slikaju selfije zajedno i kad mu Danilović uruči dres br 1 Vučić
 
ovo je kontrola štete, moralo je sve da bude pojačano i preuveličano, jer su svi videli da je Đilas bio na utakmici

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Na liniji sam da su potpisivanje dresova i one izjave malo previše. A vala mogla je i selektorka sama da ode. Mogle su eskivirati većinskom odlukom. Ja ne bih išao tom satrapu, ali dobro, ima nas različitih.

 

One ne prate politiku, imaju verovatno stav ali nije im prioritet da ga pokazuju posto su deo kolektiva. Docek se zvanicno organizuje, pojedinacno kada bi odustale samo bi maltretirale ostatak ekipe, vecinski bi moralo da bude jednoglasno al to je nemoguce. U ovakvim se situacijama iskljucim jer znam da je neizbezno.

To njihovo nije stav, stav je kada to ucinis kao pojedinac - kada budes pozvan kao pojedinac, sto je toliko ljudi ucinilo do sada da je ovo smesno i nema skoro nikakav znacaj. Da se ne pominje ogroman rad gde se svako priznanje i pohvala prirodno lepi.

Kontam problem sa izjavama i potpisivanjem dresova al nisam gledao, to se tako resava :)

Sta je uradio Vanja Grbic?

 

Jos selektor u sns-u :s_w:, pa to nemam pojma

Edited by villiem
  • +1 1
Link to comment

Kako vas ne mrzi da već 30 godina idete od oduševljenja do razočaranja kad sportisti osvoje nešto pa završe na kanabetu. Do sada bi već trebalo da prihvatite kako je to normalno i kako 90% njih ili boli kurac za politiku ili su Slobinovci u duši. Kao uostalom i pola naroda oko nas. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Što se mene tiče, niti se nešto više oduševljavam niti se razočaravam, nakon svih ovih godina. Država i društvo su toliko propali da više nemam ni taj elan loženja na reprezentaciju bilo čega. 

Link to comment

ja se i dalje ložim na uspehe reprezentacije u kolektivnom sportu. Traume iz sportske mladosti, jbg 

 

 

esid: ovo van sporta me ne zanima, shvatio sam da moje projekcije na druge ne doprinose ničemu.

Edited by Filozof manijak
Link to comment

bitno je da mi lepo popišemo ko je sve išao po tim prijemima i ko je sve botovao, pa kad naši pobjede na izborima da radi kandžija, a zašto da ne i gilja :fantom:

Link to comment

Ma jasno, nego ono, gledamo fudbal, košarku, vaterpolo, tenis, itd. To su virtouzi™ u sportu, a ne sad neke moralne gromade ili intelektualci koji samo čekaju priliku da povedu revoluciju. Meni pet puta više ide na kurac sportski nacionalizam i osećanje neke vrednosti kod svakog rando-a ispred samiške jer je neko njegov osvojio nešto. 

 

Da ne pričam koliko nekoga ko ima para boli tri kurca za bilo šta što ne donosi još para. 

  • +1 1
Link to comment

Nisam nista citao, ako je vazno, Partizaniovac sam, da se zna sa kojim zlom nastupam. ako moze da se promeni naziv da ovo bude Kosarka, a ovo njihovo nek bude muska ili kako god hoce...Dakle, ne zenska kosraka, nego Kosarka. a ovi nek nastave. Hvala.

Link to comment

Није свако ко не мисли да је Вучић најгори одмах непријатељ и не знам шта. Људи различито доживљавају ствари. Не удубљују се превише. Неки имају став - функција је изнад личности - ја идем код Председника Србије не код Вучића. Неки мисле да је Вучић ОК. Неки и не мисле ништа. То нема везе са тиме да су лавице/ царице у баскету, да су добре мајке и генерално добри људи. Једно не искључује друго, нити је нужно да буде међусобно повезано. 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...