Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Mi smo stvarno sportski fenomen od naroda. možda nismo nebeski narod, tj svakako nismo, ali jebote, sportski jesmo.

Neviđene sportske heroje imamo, a najviše cenim ove koje ne jebe niko 2%, odriču se svega za još jedan ciklus priprema i takmičenja, niko se ne pita ko šta i kako im se plaća, redovno se ni ne zna da su prvenstva u toku dok eventualno pobede ne probiju taj zid kroz medije, nema ih na naslovnim stranama ni novina ni portala dok se ne dogegaju niko se ne pita kako do nekog četvrtfinala i sl, a onda svi prate, i fanovi su :unsure:


Herojke, šta drugo, hvala vam što i mi možemo malo da uživamo u vašem znoju, znaju i trudu. :heart: Samo ne dajte da vaše uspehe razvlače i zloupotrebljavalju oni koji vam nikad ni za šta nisu pomogli, a trebali bi i mogli su.

I svaka čast Maljkovićki, očigledno nešto radi dobro.

Ako neko ima tu izjavu što krpi Jokića, šibnite, kontam da bi i drugi pogledali, potražiću i sam.

 

  • +1 4
Link to comment

Nemam klip. Rekla je otprilike kako mora da napomene odnos ovih devojaka koje se uvek odazovu reprezentaciji bez obzira na njihove lične situacije koje imaju, da je Jelena igrala 3 meseca posle porodjaja. Za njih reprezentacija nije interes nego ljubav i one treba da budu primer svim košarkašima i košarkašicama i budućim zvezdama. Ukoliko razmišljate da igrate za reprezentaciju ti nisi sportista nego biznismen, ove devojke nisu tako razmišljale i tako im se vratilo. 

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment

Pri tome, stara priča, ali uvek istinita.
Mi u sadašnjem momentu nismo svesni vrednosti, da ostaje zapisano ZLATO!
To tek prorokom vremena kad neko bude rekao :
Šampionke iz 2021!

Koliko će to da bude bitno.
A da ne pričamo kako dominantno odigraše u tom finalu...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Nemam klip. Rekla je otprilike kako mora da napomene odnos ovih devojaka koje se uvek odazovu reprezentaciji bez obzira na njihove lične situacije koje imaju, da je Jelena igrala 3 meseca posle porodjaja. Za njih reprezentacija nije interes nego ljubav i one treba da budu primer svim košarkašima i košarkašicama i budućim zvezdama. Ukoliko razmišljate da igrate za reprezentaciju ti nisi sportista nego biznismen, ove devojke nisu tako razmišljale i tako im se vratilo. 
To je to.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Jedini minus  kada je pitanju zenska  reprezentacija  je  unajmljivanje stranaca ,  mada  Page i Anderson su  bile pun pogodak , dobro ih je Miljkovic  izabrala, nisu  velika imena u zenskoj kosarcui ali su mnogo pomogle da se dodje do medalja.

Link to comment
3 hours ago, Micko8 said:

Jedini minus  kada je pitanju zenska  reprezentacija  je  unajmljivanje stranaca ,  mada  Page i Anderson su  bile pun pogodak , dobro ih je Miljkovic  izabrala, nisu  velika imena u zenskoj kosarcui ali su mnogo pomogle da se dodje do medalja.

 

meni je to super i progresivan nacin razmisljanja - fali nam igracica na odredjenoj poziciji, sto da ne angazuje neko sa strane ako pravila to dozvoljavaju umesto da se zlopatimo i krpimo. anderson je super doprinos dala u finalu, plenila je smirenoscu i pamecu, uvek znala sta treba da se radi.

ali kapiram da bi to u muskoj sekciji teze islo i bilo bi vise otpora zbog veceg interesa javnosti. odmah bi njih 200 izasli sa svakojakim misljenjima, pa bi atmosfera za donosenje takve odluke u startu bila zatrovana.

  • +1 2
Link to comment

I sad bi bilo ista priča da nije bilo uspeha. Jednostavno, pravila to dozvoljavaju, ja to ne volim ali ako se to radi na način koji Marina radi, da popuni poziciju koja fali sa ozbiljnim igračem koji može da doprinese, onda je to ok. U principu pričamo o dobrobiti za košarku, a da smo ispali u četvtrfinalu jbg, ovako postoji šansa da je bar neka devojčica gledala sinoć finale i dobila želju da ode na neki trening. 

  • +1 1
Link to comment

Jebi ga , svi to rade  i ove najjace reprezentacije.  Sancho Lyttle je godinama dominirala  u reprezentaciji Spanije .

Edited by Micko8
Link to comment

Ako to ne bismo radili, sami bismo sebe hendikepirali jer svi drugi rade istu stvar - popunjavaju tim stranim državljankama na jednoj ili dve pozicije gde im škripi. Onda zahvaljujući njima sve lepo utegnu i budu konkurentni za medalju, a mi treba onako viteški i tradicionalistički da ispušimo. Ovako je mnogo bolje.

 

I samo da potpišem ovo:

 

On 28.6.2021. at 9:13, Mil@n said:

Neviđene sportske heroje imamo, a najviše cenim ove koje ne jebe niko 2%, odriču se svega za još jedan ciklus priprema i takmičenja, niko se ne pita ko šta i kako im se plaća, redovno se ni ne zna da su prvenstva u toku dok eventualno pobede ne probiju taj zid kroz medije, nema ih na naslovnim stranama ni novina ni portala dok se ne dogegaju niko se ne pita kako do nekog četvrtfinala i sl, a onda svi prate, i fanovi su :unsure:

 

... i dodam da je ono Sonjino treniranje do osmog meseca trudnoće i povratak u tim tri meseca nakon porođaja nešto što vredi milion, ali milion puta više od svih stomilionskih ugovora i NBA priznanja zajedno. Isplati se milion puta manje, ali vredi milion puta više.

 

Ove lavice se ne žale ni na savez, ni na umor, ni na odvojenost od svojih beba, ni na kisele kiše i ne znam šta još, nego samo pitaju ko je sledeći da ga oduče od košarke, i onda uz pesmu krenu po novu medalju. Da sutra izbije neko meganjesra i da svi moraju u rat, kapiram da bi se sve redom odazvale (možda i Ivon sa njima) dok bi ih većina muških kolega žestoko bodrila na tviteru.

 

 

  • +1 3
Link to comment
18 hours ago, Nikodije said:

 

meni je to super i progresivan nacin razmisljanja - fali nam igracica na odredjenoj poziciji, sto da ne angazuje neko sa strane ako pravila to dozvoljavaju umesto da se zlopatimo i krpimo. anderson je super doprinos dala u finalu, plenila je smirenoscu i pamecu, uvek znala sta treba da se radi.

ali kapiram da bi to u muskoj sekciji teze islo i bilo bi vise otpora zbog veceg interesa javnosti. odmah bi njih 200 izasli sa svakojakim misljenjima, pa bi atmosfera za donosenje takve odluke u startu bila zatrovana.

 

evo predloga, da kupimo Embiida umesto somborskog goniča sulki, i medalja na OI zagarantovana :D

Link to comment
33 minutes ago, Redoran said:

 

... i dodam da je ono Sonjino treniranje do osmog meseca trudnoće i povratak u tim tri meseca nakon porođaja nešto što vredi milion, ali milion puta više od svih stomilionskih ugovora i NBA priznanja zajedno. Isplati se milion puta manje, ali vredi milion puta više.

 

 

 

Jelenino*

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...