Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Sad gledam, za Bosnu igra Jonquel Jones. Kao s decom da igra, tipa 25 poena, 20 skokova. Žena je ladno dva puta bila drugi tim all WNBA...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Uh, sad videh intoniranje himne suze mi podjose.. pevaju devojke pa puca 

 

Ivon naucila reci, peva i ona. 

 

divno vece, hvala devojkama. Stvarno veliki uspeh

  • Wub 1
Link to comment

Odrali smo ih odbranom - cela utakmica da se pušta i trenerima i igračima da gledaju kako se cepa odbrana sa presingom i kako se radi preuzimanje i rotiranje bez ispadanja. 

Na prste jedne ruke mogu da se izbroje povratni pasovi koje su francuski centri uputili jer smo im zatvarali sve živo, plus se jedna uvek odlično postavljala uz telo da ne mogu lako da se okrenu licem ka košu. 

Ruku na srce, očajno su francuskinje otvorile utakmicu - ova mala što je spakovala trice na kraju je otvorila sa 0/5 za tri. 

Sudije su nas jebuckale celo prvenstvo, ali vrlo perfidno - jeste onaj faul bio nesportska, jeste bio i onaj faul na sekundu do kraja, ali se to ne sudi u praksi. Odnosno, sudi se retko :fantom:

Da su hteli da budu tako pipavi, verovatno bi frnacuskinjama do kraja igrale one vodonoše, pošto ruke nisu sklanjale sa naših u reketu. 

Al dobro, nema veze. 

 

Ja sam od svih devojaka najviše impresioniran Ivonom - koliko ona igra lepu košarku, vidi sa da je rodjena sa talentom. 

  • +1 1
Link to comment

Svaka čast! Utakmica odigrana tako da Francuskinje gotovo ceo meč izgledaju kao slabiji protivnik. Kladionice nas užasno potcenile. Kvota na nas valjda 3.5.

 

Odbrana savršena. Raspored minutaže isto. Meni je Tina Krajišnik bila neverovatna. Izvanredan osećaj za prostor, odbrana, igra ka košu, kontrola lopte u polju. Anderson, Brooks i Dabović su fenomenalno odigrale. Savršena utakmica od celog tima!

 

 

  • +1 1
Link to comment



Uh, sad videh intoniranje himne suze mi podjose.. pevaju devojke pa puca 
 
Ivon naucila reci, peva i ona. 
 
divno vece, hvala devojkama. Stvarno veliki uspeh


I mene su dirnula ta divna lica dok pevaju himnu.

Ja bih ono na špicu Drugog dnevnika.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...