Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

Po dogovoru kao gaming console, ali na carinskoj deklaraciji piše da je telefon .

Mislim da je plastika mogla biti malo bolja, skidao sam poklopac uz pomoć kreditne kartice i ostaje trag, a ni usb mi ne izgleda baš nešto, s druge strane unutra izgleda pedantno.

Antutu 30300 i beta verzija oko 28500 , sa romom sa kojim je došo, Nisam diro ništa.

Sad treba sim kartice da isečem .

Jeste veliki, al nike strašno

 

Sent from my HUAWEI Y210-0200 using Tapatalk 2

Edited by El Guapo
Link to comment

Sto uz pomoc kartice? Kada je telefon okrenut licem ka tebi na desnoj bocnoj strani pri dnu ima prostor za nokat tj za otvaranje prstom. Usb kako koji neki stoji labavije neki cvrsce.

Link to comment

Jes pa da slomim nokat. Ne znam, name prvi pogled Nisan no znao odakle da krenem, her Kai da je za ekran spojeno. Najvise me nervira tastatura her be izlazi ono story kucam.

 

Sent from my Coolpad 8297W

Link to comment

Instaliraj Android L keyboard sa marketa i u podesavanjima namesti engleski i sve ce biti ok.

 

No, no, već swift key! Od nedavno gratis.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

ovde je došlo do divljanja, zena pogledala ovaj moj šomi™ redmi 1S i rekla svidja mi se samo jel ima veći :naughty:, naravno da ima 0.8" veći  :lolol: - šomi™ note, 25e više, kupio joj, probao i zapao u nedoumicu koji mi više radi i onda uzeo još jedan takav da odlučim koji ću da zadržim. ima razlike, čini mi se da je note malo brži i da mu je softver u nijansama blago elaboraniji (mada verovatno tripujem razlike su nano) i naravno 5.5" vs 4.7" razlika i to ogromna, nisam to tako percepirao. kao neko ko ima sve više problema sa vidom, realno naginjem da zadržim note a zavalim 1S, mada note nema šanse da stane ni u kakav džep, mislim da ni na zimskim jaknama nemam tolike džepove, a kamoli pantalone. 1S može u pantole mada se oseća  :cry: . za nekog ko prvi put u rukama drži ove velike formate, vidim dosta jaku logiku oko 5.5", to deluje kao pobednik pošo je malo telefon a malo više tablet.... mada u realnosti mora da se koristi sa handsetom, kad vidim nekoga ko drži ovoliku ciglicu na uvetu imam transfer neprijatnosti.

Edited by gazza1
Link to comment

Ja sam stavio kitkat od laek.17 v3, na stock romu mi nisu stizale poruke od banke, pa je morao da ide, ima neko resenje ali mi bilo lakse da flashujem drugi rom + hteo sam kk

 

Послато са Coolpad 8297_4.4

Link to comment

jel vam još rade ti terefoni? :D

ja sam malo prošvrljala po sajtu i dvoumim se između coolpada i gazzinog šomija, ali pošto imam otpor* prema smartfonima i generalno sam duduk za android ne bih htela da uzmem nešto po čemu ću kasnije morati da prčkam, dobudžujem i reinstaliram (ilustracije radi - niš ne razumem el guapa i zverillu).

ne treba mi za bog zna kakvo iživljavanje - pozivi, mejlovi/skajp i navigacija...

 

i kad već gnjavim - jel ima neko iskustva sa ovim tabletom i na šta vam liči? razmišljam da ga pazarim za poklon

 

 

*za koji sam svesna da je staračko-namćorastog tipa (ko rano rani...), tako da ga još uvek mogu prebroditi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...