Jump to content
IGNORED

ABA Liga 14/15 i ABA-Liga 15/16


Töölönlahti

Recommended Posts

Split pobedio Cibonu u Zagrebu :)

Subotic pogodio 1 od 2 bacanja, a zatim Kruslin promasio oba na drugoj strani pa je Split slavio sa 79-78

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    162

  • harper

    130

  • theanswer

    98

  • Nikodije

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

U Sloveniji ce u finalu igrati Lasko i Helios.

 

Lasko sa 2-1 izbacilo Olimpiju, Helios istim rezultatom Krku. Krka je vec ranije obezbedila ABA ligu jer su osvojili 1. mesto u ligi. ABA, ako je bude i sledece sezone, ima ponovo da se siri jer je Olimpija ponovo izduvala :) Drugi predstavnik ce biti pobednik finala.

Link to comment

Taman da se prosiri i dw upadne i fmp

 

+1 Mislim, zbog tih igrača to bi bilo najbolje. Ovogodišnji tim fmp-a bi bez problema bio u sredini tabele abe, možda bi im trebao jedan dobar centar

Link to comment

+1 Mislim, zbog tih igrača to bi bilo najbolje. Ovogodišnji tim fmp-a bi bez problema bio u sredini tabele abe, možda bi im trebao jedan dobar centar

 

Dace im Kojot Veljkovica. :lolol:

Link to comment

Dace im Kojot Veljkovica. :lolol:

 

Znao sam da ne laje kuca sela radi, nego sebe radi. :fantom:

Edited by kobni zelaya
Link to comment

ne daje kojot nista :fantom:

 

nego, mogli bi da vratimo teodosica, meni je omiljen njegov period dok je igrao u fmp-u.

 

dadaffaf.PNG

 

 

Link to comment

U Sloveniji ce u finalu igrati Lasko i Helios.

 

Lasko sa 2-1 izbacilo Olimpiju, Helios istim rezultatom Krku. Krka je vec ranije obezbedila ABA ligu jer su osvojili 1. mesto u ligi. ABA, ako je bude i sledece sezone, ima ponovo da se siri jer je Olimpija ponovo izduvala :) Drugi predstavnik ce biti pobednik finala.

 

nema sanse opet da sire ligu, i sa ovih 12 opet ce biti frka sa terminima. mislim da su vece sanse da helios ili lasko dzentlmenski ustupe mesto stubu™ slovenacke kosarke.

Link to comment

ne daje kojot nista :fantom:

 

nego, mogli bi da vratimo teodosica, meni je omiljen njegov period dok je igrao u fmp-u.

 

attachicon.gifdadaffaf.PNG

 

 

pogledajte ponov fotku, igrac na fotografiji je predrag benacek :D isti teo...

Link to comment

pogledajte ponov fotku, igrac na fotografiji je predrag benacek :D isti teo...

 

Teo bi morao da izmisli putovanje kroz vreme da bi zaigrao protiv takvog asa kakav je Ivan Obad. :lolol:

Link to comment
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...