Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
      27
    • Gospodari samo domacih prstenova , za strani nismo imali para
      7
    • Prvi u selu i na guzove izborili ucesce u el.
      18
    • Nista nismo osvojili , prekid prvenstva , izlazak na ulice
      16
    • Nesto peto ...
      7


Recommended Posts

Šta reći na kraju :(

 

Onaj ko je uspeo da za manje od 5 godina klub sa nivoa na kom je bio 2010te dovede na ovaj nivo zaslužuje zabranu bavljenja menadzerskim poslovima do kraja života.

 

Pejsi je rekao sve, samo je zaključak verovatno skroz pogrešan. Kako sad stvari stoje predsednik odlazi, a trener ostaje.

 

Neka nam je bob od pomoći. Mada teško će nama išta pomoći.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šta reći na kraju :(

 

Onaj ko je uspeo da za manje od 5 godina klub sa nivoa na kom je bio 2010te dovede na ovaj nivo zaslužuje zabranu bavljenja menadzerskim poslovima do kraja života.

 

 

 

Svaka čast Vučiću, za samo 5 godina klub sa nivoa....

Link to comment

Šta reći na kraju :(

 

Onaj ko je uspeo da za manje od 5 godina klub sa nivoa na kom je bio 2010te dovede na ovaj nivo zaslužuje zabranu bavljenja menadzerskim poslovima do kraja života.

 

Pejsi je rekao sve, samo je zaključak verovatno skroz pogrešan. Kako sad stvari stoje predsednik odlazi, a trener ostaje.

.

Mozda i to donese boljitak ako slucajno predsednik preuzme finansije i organizacione poslove i ogranici DVa na kosarku

Nada umire poslednja

Link to comment

Samo se nadam da sad neće krenuti kačenje klipova o boljoj prošlosti, Makabi, Barsa&1992.

 

Tu smo gde smo, manimo se kenjaža. Zatvaraj baksuzni topik.

Link to comment

Kako sad stvari stoje predsednik odlazi, a trener ostaje.

 

Neka nam je bob od pomoći. Mada teško će nama išta pomoći.

:(

 

pre par dana sam napisao navijačima zvezde da im predstoji period radovanja. 

 

na ovo sam mislio. ne radi se o tome da sam negirao napredak u sastavljanju tima i to da su nas prevazišli po pitanju kvaliteta, već o tome da naša uprava direktno radi na našu štetu (namerno nisam napisao - na sopstvenu štetu).

Edited by pacey defender
Link to comment

Mozda i to donese boljitak ako slucajno predsednik preuzme finansije i organizacione poslove i ogranici DVa na kosarku

Nada umire poslednja

 

Koji crni predsednik? PSD? Na koliko je utakmica predsednik kluba bio ove godine? Koliko je konferencija za štampu održao? Da li možemo da se složimo oko toga da je klub u teškoj finansijskoj situaciji ako već ne možemo da se složimo da je politika umešana u takvu situaciju barem toliko koliko ima krivice u samom klubu. Gde je onda predsednik da kaže "dv nije u pravu" ili da kaže "taj i taj nam ne dozvoljava to i to". U čemu se ogleda njegovo predsednikovanje? U skidanju u sportsku opremu i odigravanje meča za spas svog kluba. Čak se ni na toj konferenciji posle utakmice odigrane za prikupljanje pomoći klubu u kome je on predsednik nije oglasio povodom finansijske situacije nego je pričao o odnosu sa Sašom Đorđevićem. 

Link to comment

pati

 

što si izbrisao vređanje? budi čovek i stani iza svojih reči. 

 

edit vidim da nisi ti. u tom slučaju prekini da me vučeš za rukav, ne igram se sa takvima. 

Edited by theanswer
Link to comment

:(

 

pre par dana sam napisao navijačima zvezde da im predstoji period radovanja. 

 

na ovo sam mislio. ne radi se o tome da sam negirao napredak u sastavljanju tima i to da su nas prevazišli po pitanju kvaliteta, već o tome da naša uprava direktno radi na našu štetu.

Naravno, ali stoji i to da smo mi treću uzastopnu sezonu slabiji a Zvezda jača. Štaviše, Zvezda se hvali činjenicom kako je jedini stabilan evroligaš sa ovih prostora, i drugu sezonu zaredom redovno plaćaju igračima itd što je u ovako osiromašenoj Srbiji od 2012 prilično težak posao.. osim ako jedan od "finansijera" nije brat premijera. U sadašnjoj konstelaciji snaga Zvezda će uvek imati za klasu jači tim od ostalih, zato je realno očekivati našu višegodišnju stagnaciju u pogledu trofeja.

Edited by Goranz
Link to comment

Koji crni predsednik? PSD? Na koliko je utakmica predsednik kluba bio ove godine? Koliko je konferencija za štampu održao? Da li možemo da se složimo oko toga da je klub u teškoj finansijskoj situaciji ako već ne možemo da se složimo da je politika umešana u takvu situaciju barem toliko koliko ima krivice u samom klubu. Gde je onda predsednik da kaže "dv nije u pravu" ili da kaže "taj i taj nam ne dozvoljava to i to". U čemu se ogleda njegovo predsednikovanje? U skidanju u sportsku opremu i odigravanje meča za spas svog kluba. Čak se ni na toj konferenciji posle utakmice odigrane za prikupljanje pomoći klubu u kome je on predsednik nije oglasio povodom finansijske situacije nego je pričao o odnosu sa Sašom Đorđevićem. 

 

+1000

 

Poserem se u večitog počasnog predsednika. Daniloviću, vrati se na jutjub.

Link to comment

Naravno, ali stoji i to da smo mi treću uzastopnu sezonu slabiji a Zvezda jača. Štaviše, Zvezda se hvali činjenicom kako je jedini stabilan evroligaš sa ovih prostora, i drugu sezonu zaredom redovno plaćaju igračima itd što je u ovako osiromašenoj Srbiji od 2012 prilično težak posao.. osim ako jedan od "finansijera" nije brat premijera. U sadašnjoj konstelaciji snaga Zvezda će uvek imati za klasu jači tim od ostalih, zato je realno očekivati našu višegodišnju stagnaciju u pogledu trofeja.

Nisi u toku , oterao je Covic Andreja govnjavom motkom, a  njegov zet licno vucica napunio shimikama u pedu ... Vujosevic je direktni krivac sto je silno blago potrosio na Daloa , Djumica i Milutinovica, dok je Radonja pametno pazario Zirbesa,Vilijamsa, Kalenica ...

Link to comment

Zaboravljaju se Andrićeve partije tokom sezone. A dečku je ovo prva ozbiljnija sezona u karijeri i mislim da je rano za teške reči, uz to i pogrešne.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...