Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Nenametljivi File...

 

"Pun sam energije i spreman da radim", kaže Zoran Filipović

 

Hipotetički, ako biste došli na prozivku 8. juna i postrojili igrače, pred vama bi bila grupa tinejdžera koja je ove sezone iznela veliki teret i borila se za titulu skoro do pred kraj prvenstva. Mislite li da biste imali šta da im pokažete i da bi njihova mladost i vaše iskustvo bila dobra kombinacija?

"U tom smislu, kada je reč o radu sa mladim igračima, imam velikog iskustva. Stvarao sam ekipe i fudbalere i u Srbiji i u Portugaliji, mnogo mladih igrača je napravilo karijere posle rada sa mnom. U Crvenoj zvezdi tu su bili Vlada Stojković, Lune Luković, Nemanja Vidić, Dule Basta, Bole Janković, Dragan Mrđa, Marko Perović... Svi su napravili karijere, a i klub je na njima lepo zaradio", prisetio se popularni File perioda između 2001. i 2003. godine, kada je Crvenoj zvezdi doneo Kup.

 

"Imam velikog iskustva u radu sa mladima", ponovio je.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve ocekivano,treba im poltron na klupi,kao i na mestu SD,nego imaju muku koga da stave,da navijaci mogu to da progutaju,posto su apsolutno svi provalili kako nam voljeni klub funcionise,vode ga Terza i makro Kokeza,ne moze gore,nisu ocekivali onaj natpis za Kosana,pa je nastao problem.

 

Treba naci podobnog koji ce mirno da cita ceduljice ko treba da igra,ko ne,i tako,i da mirno gleda dok mu dovode Mbodja,Clinseka,Cakija i ostalu drvnu gradju.

 

Najteze im pada sto su umesto u svoje dzepove,dali pare za licencu,koja uopste nije sigurna da cemo je dobiti.

 

Naravno,najverniji ce sve aminovati kao i do sada,malo su napravili iznenadjenje sa ovim za Kosana,ali sredice to nasa uprava(pimp,limar,mafijas i predsednik anonimus),barem sa onim delom najvernijih koji se za sve pita,popularna sipka.

Link to comment

Dule, Bole, Lule, File, Mare :cry: Stoka da otvori topic! to je to

Uze mi post iz tastature :lolol:

 

edit: a šta će terza da radi kad se traga za novim sd?

Edited by Sokrat
Link to comment

Mozda zakljuci da nema pravog kandidata i da ce Blazo od vd postati SD u ful mandatu

Kad rece Blazo, sto nismo zvali Ciru Blazevica?
Link to comment

a šta fali filipoviću? mislim da ste bili dominantni kad je on bio trener....ili se varam? 

-17 i 19 koliko se secam u odnosu na vas. :fantom:

Link to comment

Izgleda da nam je koeficijent u Evropi zglajznuo na 7 hiljada. Koliko smo imali pre dve sezone, oko 10? Ladno nas je i Hajduk presisao, verovatno i Madjari neki, Svedjani... Cak i da dobijemo licencu postace nam i to drugo kolo kvalifikacija nepremostivo.

Link to comment

??? moram ovo da proverim...razbili ste nas u derbiju.

U 4 derbija koje je vodio ima dve pobede i dve neresene. Obe sezone je zavrsio sa dvocifrenim minusom u odnosu na Partizan.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...