Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

Ako UEFA izbaci Zvezdu iz Evrope pre zreba 23. juna, onda prvi sledeci tj. Partizan ide u kvalifikacije za LS, a Cukaricki u kvalifikacije za LE.

 

 

P.S. cestitke Tedu za vencanje

 hvala druže!

 

što se izbacivanja tiče, koliko ja kapiram, najgora varijanta jeste da fss garantuje za Zvezdu, odnosno da joj licencu, pa onda uefa ustanovi šibicarenje i izbegavanje obaveza. to je ona varijanta koju sam pomenuo, u toj varijanti komplet Savez bi trebao da leti naglavačke, a ostali klubovi bi trebalo da tuže i savez i Zvezdu za štetu.

Link to comment
  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

Вероватно је да ће Салекапитен бити СД.

 

:Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:

 

btw, ako ih i izbace, ni pod razno ne treba igati umesto njih

Link to comment

 hvala druže!

 

što se izbacivanja tiče, koliko ja kapiram, najgora varijanta jeste da fss garantuje za Zvezdu, odnosno da joj licencu, pa onda uefa ustanovi šibicarenje i izbegavanje obaveza. to je ona varijanta koju sam pomenuo, u toj varijanti komplet Savez bi trebao da leti naglavačke, a ostali klubovi bi trebalo da tuže i savez i Zvezdu za štetu.

Dakle, ovaj tip sto je danas pucao u Takovskoj je bio jedan od tvojih svatova... nekako sam to i ocekivao. Ne bi ti mogao da se bavis takvim "biznisom" da nemas policiju iza sebe. 

Link to comment

:Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:

 

meni je sale poslednji koga bih voleo da vidim na mestu sd-a, bolje da se gega 20 min. protiv čuke nego da ga šljam otera posle jedne sezone
Link to comment

Па и ја бих волео да потрчи™ макар 10 минута понекад, али ако заврши, било би добро. Додуше, тачно је да би био изложен олошу, али ипак волео бих њега.

Link to comment

Definitivno, nadam se da ce Ilic odbiti tu ponudu i umesto nje odabrati da zameni Rasu Babica na poziciji coveka zaduzenog za drpanje PR plavusa.

Link to comment

Ko vas pita, ide se redom..

 

A jel mozemo to da odbijemo? Jel bas moramo da igramo te kvalifikacije za CL ako vas izbace ili mozemo da se opredelimo za kup UEFA?

Link to comment

Što bi morali da prihvatimo? Mi smo drugi, igramo kvalifikacije za kup UEFA. Svoje mesto nek ustupe Terziću ili nekom od drugara.

Link to comment

ja i ne bih voleo da igramo kvalifikacije za LŠ. pa ne ide trkačko sedlo na magarca! što da se mi brukamo kad mogu oni???

 

btw, sve čestitke Tedu!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...