Jump to content
IGNORED

Srebrni metak za rasistu Sterlinga


Lorenzo

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lorenzo

    12

  • Feindouno

    9

  • Кристофер Лумумбо

    8

  • theanswer

    7

S obzirom da mu nije prvi incident, mislim da je matoro govno zasluzeno izbacen iz sporta. Inace bio je vlasnik tima 33 godine; najduze u NBA.

 

Inace vlasnici ostalih timova moraju da podrze odluku ali njemu je vec zabranjeno da ulazi u salu. Nadam se da ce Warriorsi dobiti veceras :)

Edited by Lorenzo
Link to comment

Potrebno je 3/4 vlasnika timova da glasa za izbacivanje Sterlinga. Cena Klipersa bi mogla ići preko milijardu dolara sa Medžikom kao jednim od glavnih kandidata,zanimljivo.

Link to comment

Ne znam kako neko moze biti nateran da proda nesto sto je njegova privatna svojina... Osim ako on ne bude imao dobru volju moze ovo biti cupava situacija. Kapiram da je alternativa izbacivanje Clippersa iz NBA.

Link to comment

Da, vecina vlasnika mora da podrzi odluku ali on ce biti prinudjen da proda tim. Inace igraci su saopstili da su bili spremni da bojkotuju me c veceras da A. Silver nije saopstio sta je saopstio.

Link to comment

Ne znam kako neko moze biti nateran da proda nesto sto je njegova privatna svojina... Osim ako on ne bude imao dobru volju moze ovo biti cupava situacija. Kapiram da je alternativa izbacivanje Clippersa iz NBA.

Mozda je privatna svojina; ali da bi bio vlasnik morao je ocito da potpise i kako da se ponasa ili koja su pravila po kojima mozes biti vlasnik.

Inace; ovo je odlicna odluka; likovima poput njega nije mesto u sportu.

Link to comment

Jeste privatna svojima ali pravila lige su takva kakva su i ako ostali izglasaju morace da proda.

 

To medjutim ne pise u vijesti koju sam ja vidio.

Takodje, ako mora da proda tim cemu ova novcana kazna i zasto bi je on uopste platio?

Link to comment

Ovo je odluka samo da se igraci ne bi povukli i usrali se Ligi po playoffu, o modelima trajnog izlaska iz ove pozicije ce pretpostavljam naknadno biti odluceno. 

pazi da bi se povukli..

Link to comment

Cuj kako ce ga naterati da proda  :lol:

Igraci nece da igraju za tebe, navijaci da kupuju karte za tekme, niko nece da ti bude sponzor, svi zivi ukljucujuci i predsednika usa ti rekli da si kreten i da se cistis. Nego sta nego ce da proda.

 

Nego promaklo mi ko je snimio i pustio snimak razgovora? Riba?

Link to comment

Da, navodno je nju tuzila njegova legalna zena; ovo je njena osveta. Inace je doticna mesavina african american i latino; mladja od njega 49 godina :0.6:

Edited by Lorenzo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...