Jump to content
IGNORED

Neispravna hrana: Alert topic


Tale

Recommended Posts

au,

 

ja bi se vratio, i po omorini. ja nisam imao takva iskustva u Metro, u zemunskom na ribi radi baš kul momak koji baš hoće d apomogne i iskreno kaže šta je sveže šta ne, pa i da izvadi "ispod tezge". ali ne ko tebi

 

i još nešto, manite se dagnji na 35+

Baš mislio da kažem kako treba biti fanatik pa na ovoj temp hasati dagnje, ali kako nisam konzument™ da ne bude da samo hejtujem.
Link to comment

Metro Cash and Carry alert!

 

Posao da kupim dagnje. Vidim lepe dagnje, neotvorene...posegnem za mrezicom,  lik mi kaze "nemojte te, donecu vam ja".

Ode pozadi, spakuje u kesu, izmeri, doda mi. 

Kuci pogledam sta sam kupio - sve dagnje otvorene!

Naravno, sve ode u djubre, ne mogu da se po ovoj omorini cimam do Metroa ponovo prevozom, ali cu sada da provedem neko vreme na telefonu.

 

Nema te sile koja bi me sprecila za takvu prevaru da se vratim, makar i peske. Da si kupio sta si naumio pa i ajde, psovanje i nikad vise. Ali ovo "nemojte te donecu vam ja"...pa ne znam...

Link to comment

Nema te sile koja bi me sprecila za takvu prevaru da se vratim, makar i peske. Da si kupio sta si naumio pa i ajde, psovanje i nikad vise. Ali ovo "nemojte te donecu vam ja"...pa ne znam...

 

Stvar je u tome sto nisam siguran da je bezobrazluk i moguce je da su se dagnje potparile i iskusno otvorile tokom povratka kuci po suncu, a tip mi nije delovao kao neki olos. Jednostavno dagnje su mozda bile na ivici otvaranja i mozda ih je tih 45 min dokrajcilo. Malo mi je heavy da neko u radnji sa takvim prometom, i sa izvrsno izlozenom ribom, odluci da stavi posao na kocku zbog jebenih dagnji koje su im tamo najjeftinija roba.

 

Ja realno nemam problem da se dzapam, ali ovde nemam dovoljno elemenata. U svakom slucaju, pozvao sam ljude, prijavio da sam po otvaranju kod kuce zatekao otvorene dagnje, rekli su da ce videti u magacinu sta je sa ostalim dagnjam, uzeli mi ime i prezime i rekli da se javim tamo po nove kad god zelim.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Problem sa svezim dagnjama sam imao dva puta u CG,posle radio probiotic I bactrim.One mogu da stoje par dana u morskoj vodi I ostanu ok ali ta voda mora da se menja svaki dan,tako mi bar rece lokalni znalac.Opet,secanje mi govori da nikada nije bilo problema sa skoljkama kad sam ih jeo ( davno bese ) kod rodjaka koji ih je kupovao na pijaci od njegovog prijatelja

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...