Jump to content
IGNORED

Toliko loši filmovi, a zapravo su kultni!


zakintos

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Legendarni:

 

posterc.gif

 

"Ako u prvom činu napišeš da na zidu visi puška, u drugom ili trećem činu ona apsolutno mora opaliti. Ako neće opaliti, onda nema razloga da visi na zidu” Anton Čehov

 

Ovaj film se bukvalno posro na Čehovljevu pušku. Postoji masa scena koje nemaju nikakav smisleni nastavak. Postoji scena u kojoj žena dobija poziv u kome joj javljaju da je neko dobio rak, tu se završava i ne pominje se više. Postoji scena u kojoj se glavni lik brije zatim kamera zumira njegovu obrijanu bradu uz dramatičnu muziku i tu se završava. 

 

Film je toliko loš da nikome nije bilo jasno kako može da bude toliko loš. Baš je zato i postao kultan. 

 

Ovaj lik u sredini - Tommy Wiseau ga je režirao, napisao scenario, i igra glavnu ulogu.

 

Svojevremeno je poslao scenario za film nekom holivudskom režiseru i bio odbijen. Onda je dilovao farmerke(!?) dok nije skupio pare da napravi sam sebi film. Ima masu potpuno nepotrebnih scena seksa u kojima je on glavni akter. Zvuk je bio loš, pa je ceo film (LOŠE)sinhronizovan sa iznova snimljenim zvukom, 

 

LEGENDARNO!

 

https://www.youtube.com/watch?v=mQ4KzClb1C4

Edited by Toror
Link to comment

Znamenita trešina.

 

Inače nedavno sam na nekom od Pinkova zakačio ovaj film. Bio sam iznenađen - ladno može da ide rame uz rame sa Suzom. Ima još i bonus - scenu seksa sa O. Bećković, što se ne viđa svaki dan.

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...