Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

super je mladja, ali dasko je najsmesniji covek u ovom delu evrope.

 

 

radnom momenat - cita dasko pre neki dan kako pevacica grupe luna peva na nekom kruzeru, kaze uziva u zivotu, radi ono sot voli. mladja onako iskerno zabrinutim glasom konstatuje "znaci nije se udala" :laugh:

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Ma nekad bude naporan, napaljen, a Mlađa mi djeluje kao neko koga bi volio da imam za komšiju ili člana rodbine, baš onakp dobrica sa srcem na pravom mjestu

Link to comment

dobro mlađa malo forsira dobroćudnost, obrati pažnju kad priča o nekome ko ga je iznervirao, kako cedi kroz zube kao da bi ga zadavio. malo me to plaši.  kod daška nema zadrške, što u izlogu to u radnji

 

što se tiče samog programa, dašimir je frontmen,  to je valjda tako

 :unsure:

Link to comment
1 minute ago, levi said:

dobro mlađa malo forsira dobroćudnost, obrati pažnju kad priča o nekome ko ga je iznervirao, kako cedi kroz zube kao da bi ga zadavio. malo me to plaši.  kod daška nema zadrške, što u izlogu to u radnji

 

što se tiče samog programa, dašimir je frontmen,  to je valjda tako

 :unsure:

Pa i ja bih kad pomislim na neke spodobe iz recimo političkog života klao zubima, a inače sam pacifista. Tu ga razumijem. Gledao sam ga i mimo jutarnjeg, na čabareima i slično, kad svira, stvarno djeluje kao dobričina, a i dobričine na nepravdu djeluju tako da bo pobilo sve koji je čine :D

Link to comment

Obojica su super likovi. Mlađu sam jednom video na Limanskoj pijaci, kupovao je veliku Milku, bilo me sramota da ga smaram, mada pretpostavljam da bi se obradovao. Često prepričavaju svoje retke selebriti trenutke.:D

Link to comment

Ja sam jedan od retkih kojima su samo ok i nista vise od toga, ne mogu bas da ih slusam redovno nego samo kad naletim negde i kad je neka dobra tema na meniju. Ko kad nadjem neku tajnu kombinaciju pa nam bude super u pocetku dok je seks prioritet a posle pocne da ljubavise pa se smorim i poplasim.

Link to comment

pa drzace se valjda nekog srednjeg puta, inache gilja. nemoguce je danas nekaznjeno izjaviti da ne slushash i ne znash nishta o tome, ko neki bednik shto se napija na ramonse. sinana slushaju i oni koji nikad nisu chuli za njega :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
1 hour ago, cartman said:

 (na švedskom) 

 

znači na maternjem 

 

 

- on je stizao do vrhova, ali mu je prebivalište prijavljeno na dnu

 

objasnili.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...