Jump to content
IGNORED

mobitelska™ fotografija


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nisam ja

    313

  • mustang

    287

  • Gojko & Stojko

    237

  • Pontijak

    232

Realno te mrzimo..kod mene padao i sneg juce, jutros ga je bilo jos po travi. -2 do 5 danas.

 

Prosle nedelje smo imali pak 23C nekoliko dana, tipicne Svabe su se vec zalile kako im je pretoplo Awwww-Robert-Downey-Jr-Meme.jpg



Evo da ne bude samo offtopic od mene, Nida kroz Bad Filbel i nase igraliste iza coska

BadFilbel2021-1.jpg

 

BadFilbel2021-2.jpg

BadFilbel2021-3.jpg

BadFilbel2021-4.jpg

 

 

 

Prolece2021-1.jpg

 

 

  • +1 2
Link to comment
On 6.4.2021. at 19:14, I*m with the pilots said:

Realno te mrzimo..kod mene padao i sneg juce, jutros ga je bilo jos po travi. -2 do 5 danas.

Eh, u utorak kad sam kačio one fotke od produženog uskršnjeg vikenda se zacrnelo nebo i padala je jaka kiša, kao da je neki bog radničke klase udesio da bude baš lepo za plažu kad se ne radi.

 

Juče je bilo opet vreme za plažu, a danas je bilo hladnije i duvao je vetar, oko 20 stepeni, ali baš lep dan za šetnju kroz Dover Heights, na istoku okean a na zapadu zaliv

 

migRlJW.jpg

 

5ZWWQ0I.jpg

 

pth73Vz.jpg

 

egV6MeD.jpg

 

NQJ2vmT.jpg

 

0DV3XrQ.jpg

 

A2RGTyR.jpg

 

hqHZfix.jpg

 

wUCsUa6.jpg

 

Fq1ZO6f.jpg

 

Share & Enjoy

  • +1 5
Link to comment
2 hours ago, Indy said:

Ovo predzadnje (na stranu sto je odlicna fotka), sta je to sto se vidi unutra u toj "kocki"... nije mi bas jasno. Jel to pogled "na dole"?

Iznenadio sam se kad sam to video, a u pravu si za dole. To je verovatno najposećenija instalacija sa poslednje "Sculpture by the Sea" izložbe iz 2019. (prošle godine na kraju nije održana zbog korone), ja sam tad kačio slike ovde, a ovde ima intervju sa umetnikom za vreme trajanja izložbe.

 

Izgleda da su je posle izložbe stavili na ovu liticu prema okeanu u Dover Hajtsu. Kao što vidiš dodali su čeličnu mrežu za svaki slučaj zbog samoubica pretpostavljam (ovo mesto gde je sada je relativno blizu mesta "The Gap" sa kojeg je moja poslednja fotka odozgo, gde se desio veliki broj samoubistava, možda si čitao pre nekoliko godina o čoveku koji je umro u dubokoj starosti a koji je bio poznat po tome što je odvratio gomilu mladih ljudi od skakanja). Kaže da je na pozajmici ...

 

WlrjWGJ.jpg

 

Y6ZX26V.jpg

 

PQqzG6R.jpg

 

I još nekoliko sličica od šetnje od juče

 

FetnKrL.jpg

 

b1kVBCP.jpg

 

qX51IVW.jpg

 

RMEKCbi.jpg

 

SaE

Edited by Gojko & Stojko
link
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Gojko & Stojko said:

(ovo mesto gde je sada je relativno blizu mesta "The Gap" sa kojeg je moja poslednja fotka odozgo, gde se desio veliki broj samoubistava, možda si čitao pre nekoliko godina o čoveku koji je umro u dubokoj starosti a koji je bio poznat po tome što je odvratio gomilu mladih ljudi od skakanja).

Kako vreme brzo prolazi - taj čovek je umro pre skoro 9 godina, kažu da je spasao bar 160 ljudi od skakanja

Death of the Angel of The Gap: the man who saved the suicidal from themselves

SaE

  • Hvala 1
Link to comment

Ne izgleda ti baš sveže to cveće!

Verovatno mu je pretoplo.

Promeni mu vodu, nacedi malo limuna, dodaj kašičicu šećera i kap Domestosa.

I zaseci malo te stabljike! Ukoso.

 

 

Edited by Ras
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...