Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

najbolje je ovo pred spavanje, iz 4 dela, 4X20 minuta. ili recimo odes u brzu setnju, pustis u sluske basaru i latinku.

Edited by Nikodije
  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pa šta ti je to, taman da postigneš radnu t°

C. 
Dedlajn je dedlajn, neki red mora da se zna.

 

@Nikodije ti baš imaš pogrešnu viziju mojih brzih šetnji, tamo jedva stižem da dišem. mada, kad postignem kondiciju, tko zna, možda budem slušala i simultano prenosila ovde na ppp.

pt stronk :sleep:

Edited by pt 2.0
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Ja sam se tako ložio kad se pojavila Vesna P

Mudri babo me tad poučio - 'Sine moj, svi su oni peglali dupe po Savezu socijalističke omladine'


U drugim vestima, na Hepiju vanredno stanje, Sputnjik govna da jede; Telegram klipovi, brkati ljubani i IB narativ 24/7, Zona sumraka i Treće oko fazon, delirijum pred fajront.

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, April said:




U drugim vestima, na Hepiju vanredno stanje, Sputnjik govna da jede; Telegram klipovi, brkati ljubani i IB narativ 24/7, Zona sumraka i Treće oko fazon, delirijum pred fajront.

Mene zanima na sta ce liciti te njihove emisije kad promene pravac plovila?

Link to comment
2 minutes ago, DrIlic said:

Mene zanima na sta ce liciti te njihove emisije kad promene pravac plovila?

 

Pa ništa, malo ustaški zločini WWII, malo prozivanje Čumeta, malo Parovi i gologuze sa Ibarske

Link to comment

Dajte neki epitaf.
Ja ga pamtim po tome što je bio urednik Blica, da je bio "naš", neka gostovanja u Utisku. I da su ga u Ringieru sklonili sa strane kada je došlo Vučićevo doba i kada je trebalo novine povući na tabloidnu stranu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...