Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

On 8.7.2018. at 23:07, salerokada said:

Možda se ovde već pisalo, ali sam propustio.

U kojoj su vezi B92 i SrbijaDanas i ko je Goran Lalić tj. čiji je taj sin kada je postavljen za glodur-a tamo sa jedno 28 godina?

Nađoh i ovo :ph34r:

 

 

Covek uzivo odaje utisak urbane sirovine. Mislio sam da je u nekom srodstvu sa Lalicem iz Nedeljnika, ali upuceni mi kazu da nije tako.

Link to comment

Video sam na jutjubu 2 minuta njegovog gostovanja na Studiju B. Tamo mi ne deluje ni kao urban, ni kao sirovina. Više kao glup i tih lik sa periferije. Eventualno loša kopija Sline i onog Limara iz Borče.

Link to comment

ne slazem se sa stavom suda da licno svojstvo moze predstavljati clanstvo u jednoj organizaciji onda kada ta organizacija zastupa "jasno utvrdjenu ideologiju"

 

prema istome, posto je sustina licnog svojstva tu ne clanstvo u odredjenoj organizaciji/radnoj organizaciji (npr: zaposleni u obucarskoj radnji - ocigledno to nije ono licno svojstvo koje se trazi) nego rad pojedinca u ciljevima odredjene ideologije, sud na ovaj nacin, ovim pravnim shvatanjem, stiti ideoloski rad kao zasticeno svojstvo.

 

prema tome ako bih ja kao urednik novina cetnike, recimo odredjenu grupu cetnika koja nesto radi recimo publikuje, nazvao "izdajnici" u smislu da su oni izdajnici republike i "neprijatelji naroda" isto bih mogao biti osudjen po istom osnovu ako bi sud nasao da je ravnogorsko cetnistvo "jasno utvrdjena ideologija" (a trebalo bi da nadje)

Edited by Krošek
Link to comment
On 25.7.2018. at 9:41, Sludge Factory said:

 

 

najvolim ovaj deo:

Sud je, kako navodi Inicijativa, ove navode ispravno okarakterisao kao govor mržnje, odbacujući sramnu argumentaciju pravnog zastupnika odbrane da kvalifikacije nekoga kao “izdajnika” ili “fašističke organizacije” predstavljaju stilske figure.

Link to comment

Danas sam mislim prvi put čuo vesti na ovome što je nekad bio B92, šta je ovo koji kurac? Mislim, jasna mi je formula, mix Vučića i crne hronike, ali ovakav ton vesti još nisam video na tv-u.

Odprilike ovako:

- Iz Markovačkog jezera izvučeno telo mladića, sa detaljima šta je porodica za to vreme radila na obali

- izgoreo ceo stan, žena teže povredjena, ali je ikona Sv. Nikole ostala netaknuta na crnim zidovima

- Dačić nešto...

- Vučić uporedio stradanje Srba sa stradanjem Jevreja

- Milovan Bojić iz nekog razloga hoće da štrajkuje gladju...dalje nisam mogao.

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...