Jump to content
IGNORED

Najbolje u 2013.


Calavera

Recommended Posts

Jesmo pričali, sigurmo više puta.Sad sam pogledala sadržaje svih epizodsa, mogla bih da kažem da sam odgledala skoro sve epizode, doduše, iz više puta, stvarno nije serija da se odgleda u jednom dahu. Što se tiče glumaca, meni se niko ne sviđa , a posebno mi je iritantan lik koji glumi Djuka. Serija sa Stivenom Kingom ima veze, isto koliko i ja sa poznavanjem atomske fizike.

Link to comment
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    13

  • Calavera

    10

  • Ajant23

    9

  • Arkadija

    6

Top Posters In This Topic

Naravno, džaba Kinga džaba referenci. Seriji nije potrebna pismenost i šabloni koji dominiraju, ima druge kvalitete. Imaš artističko smeće na jednoj strani poput Boardwalk Empirea, imaš Haven na drugoj strani. Meni je šund od Boardwalk Empirea gori od Havena. Jbg, nije baš imperativ da industrija štancuje proizvode po unapred definisanim kriterijumima...

Link to comment

Nisam nikada odgledala ni sekund Boardwalka, pa ne razumem poređenje. Jedino ako ne želiš da ukažeš kako je Haven autorsko delo nadnaravnih kvaliteta, bez stereotipa, bez opštih mesta, ljigavih ljubavnih toruglova i da je obogaćeno superiornom glumom :lolol:

Edited by Arkadija
Link to comment
Nisam nikada odgledala ni sekund Boardwalka, pa ne razumem poređenje. Jedino ako ne želiš da ukažeš kako je Haven autorsko delo nadnaravnih kvaliteta, bez stereotipa, bez opštih mesta, ljigavih ljubavnih toruglova i da je obogaćeno superiornom glumom :lolol:
Pa, to je šablon što si nabrojala... A, ovo je sve televizija, uglavnom smeće, dakle...Ruku na srce, tvoje nabrajanje je puno opštih mesta, tobožnje važnih aspekata i praznog šablonskog uobičajenog kritičarenja :)
Link to comment

Meni bas Duke simpa, ono na pocetku mi izgledao nikslotersto /Mejn verzija sa dzemperima i masnijom kosom/. Ima tu pristojnih dijaloga i tu i tamo neka triling "trouble" prica. Ide to nekako. Jedno sto sam ja mislila da se oni drze neke knjige /nisam citala Colorado Kid/ pa ce sve to da se skocka na kraju, da ne izmisljaju u hodu, ali i ako je tako nije lose za subotu popodne.

Link to comment

Sad sam shvatila da ono glasanje i nije baš neverovatno.Svi gledaju Haven, u potaji doduše, ali ga gledaju i glasaju za Haven u anonimnoj anketi.Prijateljima niko neće priznati ni za živu glavu da gleda Haven, jer zbog toga neće biti kul, već će reći kako gleda neko drugo izvikano sranje koje je jednoglasno proglašeno najboljom serijom u istoriji čovečanstva, a onda se u osami svog doma, daleko od prekornih pogleda ( koji takođe kod svojih kuća u tajnost gledaju istu seriju) prepustiti čarima malog, naizgled, ljupkog gradića u Mejnu, koji krije tajnu i "problemima" :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:

Link to comment

Pogledaću Haven, jer verujem tvojim preporukama onomad od Rubicona. Ipak, tvoje stavljanje House of Cards na visoko drugo mesto mi je neverovatno. Stojim nem pred tim redom teksta u tvom postu. I ne bih se svađao, naravno. Samo sam došao da vam bacim hejt.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...