Jump to content
luba

Televizori

Recommended Posts

ragasto

A, nisam dobro pročitao, izvini. Ovo za garanciju ostaje, tu sam 100% nepoverljiv.

Jumanji

Nepoverljiv sto je garancija samo godinu dana ili...?

ragasto

Da. Ne znam detalje, možda prodavac pravi kombinaciju po kojoj može da se doplati za dužu garanciju, ali ako je standard 3-5 godina a ovo je samo 12 meseci to bih zaobišao, koja god da je marka. Pa, šverceri iz Mađarske daju garanciju od godinu dana....

Samo moje mišljenje, naravno.  

Jumanji

Na nov tv sam imala onda 2 godine i radio 8 besprekorno. Ne znam da bih sada mogla da dobijem 2 posle promene pozadinskog.

Servis mi daje godinu dana, ne kupujem nov tv, sta ti je, kakvih 3-5 biggrin.png

ragasto

:isuse:

Ništa, savetujem te za nešto što uopšte nisi pitala. Rano sam počeo da lupetam danas, tek je 13h

Jumanji

Sve ok, bar si me nasmejao 😀

Edited by Jumanji

Mil@n

Meni su menjali osvetljenje na lg tvu od 43" za tipa 5, 6000. Godinu garancije, za 5 godina garancije je bilo nešto tipa 8, 10 hiljada. 

Mil@n

Pre tipa 8-12 meseci, tako nešto. Sad, zavisi i u koji servis nosiš, zvanični će te odrati, ja ipak nisam u BG i kontam da je sve jeftinije nego tu.

Jumanji

To osnovno, sto ne zivis ovde, a inace nisam isla u zvanicni, daleko mi je, nikako nisam mogla da se organizujem.
U lokalni servis sam nosila, imam preporuke za njih sa vise strana.

Mil@n

Ne znam, to nije malo para, ja kupio skoro 49" za posao, vivax, 3 godine garancije, 27000 dinara... 

Jumanji

Na kraju 9k me kostao, pa ok, ocekivala sam onu visu cifru.
On je meni perfektan i ako izgura sa ovim 4-5 god kako tvrde u servisu, super.

Čutura
On 26.12.2019. at 13:09, ragasto said:

Da. Ne znam detalje, možda prodavac pravi kombinaciju po kojoj može da se doplati za dužu garanciju, ali ako je standard 3-5 godina a ovo je samo 12 meseci to bih zaobišao, koja god da je marka. Pa, šverceri iz Mađarske daju garanciju od dve godine dana....

Samo moje mišljenje, naravno.  

meni crklo pozadinsko letos na lg-u 15 dana pre isteka garantnog roka (dve godine) i servis uvazio bez problema..

desboj

Screenshot_2020-01-03-18-50-15-845_com.google.android_apps.photos.thumb.jpg.4d9214202c1a78dbd8a8c87fbc7c6f97.jpg

Ove bele štrafte na sredini + ova duž Cinestar logoa, jel mu to znak da je pri kraju? 

Kad one nestanu dešava se da se slika ledi i prenosi u sledeći kadar.

Ne dešava se često, ali sve je češće.

Haralampije

Nisam stucnjak ali jedno je sigurno : nece ici na bolje.Ako ces ga popravljati, uradi to odmah.Kasnije kvar moze da bude samo tezi (citaj skuplja popravka)