Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

A možda ćovek hoće i da uštedi, pa mu je to max budžet, a bio bi srećan da potrtoši recimo 150€

Najviše me nerviraju saveti tipa dodaj još 50, 100, 200, 50000, sveeeeee postovi

Link to comment

30e nije ni 50 ni 100 ni 150. Ako je čovek rešio da da 300, a REKAO JE DA JESTE, kao što je pored toga naveo da je jedini kriterijum centralni oslonac samo lud čovek neće uzeti lg za 30e više umesto jebenog Voxa i foxa. (možda ima i za manju doplatu, ovo je bio bukvalno prvi oglas u koji sam ušao).

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment

Može, samo što je moj 55" :( Ja pikiram 9u seriju. 

 

Rene, nemoj da si nervozan što Zvezda gubi... Biće bolje, uzećemo prvenstvo...

Edited by Mil@n
Link to comment

Pa kad se držiš budžeta što ga probijati?
Više od budžeta se nema, a ako ostanu pare uvek može da se nešto uradi sa njima...
To mu je "drugi tv" dakle sporadična upotreba...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Pa kad se držiš budžeta što ga probijati?
Više od budžeta se nema, a ako ostanu pare uvek može da se nešto uradi sa njima...
To mu je "drugi tv" dakle sporadična upotreba...



... Shiit has hit the fan...


Zato što za 30e više dobije 10 puta bolji TV i zato što ne probija budžet za 50% nego 10%. I zato što je čovek rekao OKO 300e, ne DO, tako da se ništa ni ne probija.



l

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment

Aman ljudi, čemu svađa? Nije ovo ni politika ni sport:D

Sve ste u pravu, ali ja sam tada pogledao samo Tehnomaniju i BC i video ove dve firme pa rekoh da pitam ako neko ima iskustva. 

Hvala svima, primljeno k znanju, idemo u potragu.

:sad:

Biću slobodan da priupitam oko nekog konkretnog modela.

Pozdrav

Link to comment
  • 4 weeks later...

Nadjes model tvog daljinca (trebalo bi da ti stoji na profilu u MojSBB-u) i onda uputstvo i kodove za njega, isto na njihovom sajtu. Ja sam pre mesec dana uradila mojima sa njihovim LG-jem, išlo je vrlo lako.

Link to comment

Trenutno ne moze eon daljinski da se upari ali obzirom da je na drugoj temi ostavljeno upustvo preko neke skripte, verovatno je u fazi razvoja i pustice se u nekom narednom periodu.

Link to comment

Kako sam ja onda to uradila? Bio je kraj septembra, zvala sam tehničku podršku i rekli su mi ovo šta sam vam napisala? Lako sam našla kod za TV jer je za te velike marke poput LG izdvojeno već u uputstvu.
Iz sećanja, drži se neko dugme nekoliko sekundi pošto se unese kod - ili nešto slično, već sam zaboravila.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...