Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Fala fala... al ja za upola para mogu da kupim neki fullHD vox il nesto slicno. U cemu je razlika, sta se tu uopste gleda? I kolika je ta razlika?

Link to comment

Fala fala... al ja za upola para mogu da kupim neki fullHD vox il nesto slicno. U cemu je razlika, sta se tu uopste gleda? I kolika je ta razlika?

 

Razlika je verovatno u okntroli kvaliteta, kvalitetu delova koji se ugrađuju i pre svega veku trajanja. 

 

Mojih 5c. Ne bih uzeo vox vivax i tako ta sranja, pa makar još godinu skupljao pare.

Link to comment

Fala fala... al ja za upola para mogu da kupim neki fullHD vox il nesto slicno. U cemu je razlika, sta se tu uopste gleda? I kolika je ta razlika?

mislim da se(nas) zajebavaš

:huh:

 

u čemu je razlika izmedju vox tv-a i sony tv-a?

razlika je u hemisferi kvaliteta. ako je finansijski momenat presudan mogu razumeti, ali si prvo tako trebao reći. imam xy budžet, šta da uzmem, a da je što veće i da ima hd ili šta ti već treba

 

ovako zvuči kao da se raspituješ koje je dobro pivo da se popije i ljudi ti napišu ginis, a ti kažeš jeeebiga ginis je 200 kinti i za te pare mogu da popijem tri jelena.

 

pa ti brate pij jelen

Link to comment

Nisu parice problem, samo sam pitao da li je razlika dovoljno velika d aopravda duplo vecu cenu.  

 

Postoji li jos neka razlika sem kontrole kvaliteta? Mislim, neke konkretne mogucnosti, karakteristike? Hocu reci, da li da gledam samo da uzmem bilo koji TV bolje marke ili treba obratiti paznju na neke specificne modele?

Link to comment

VOX je sasvim korektan izbor u svom cenovnom razredu. Mislim da je Sony papreno precenjen kao i Samsung. 

Moj izbor i preporuka je, u zadnjih godinu i po: LG ili Philips, tim redosledom.

 

PS

Korporacija Sony već desetak godina ne živi od prodaje elektronike i treba je, po meni, izbegavati u širokom luku.

 

http://www.bankar.me/2013/05/30/od-cega-sony-zivi/

 

http://www.blic.rs/it/od-cega-zivi-soni-od-elektronike-svakako-ne/tj8emz6

Edited by zmanic
Link to comment

Sad tek skontah da imam u stanu + na selu svašta nešto LG, od 4 TV-a (tri LED, a jedan od njih 6+ godina, plus jedan još matoriji CRT), preko 2 telefona, do DVD playera sa HDD, isto matorog... sve radi ko sat, ko i prvog dana. 

 

LG ftw, za svoj razred.

Link to comment

Samo da pohvalim, kupio sam tv od tipova koji donose iz Madjarske. Pokvario se bio, garancija vazi, lg servis na Cuk Padini jako profesionalni. Riknula bila maticna ploca, resili za dan.

 

Inace, taj tip sto prodaje ima lager u Beogradu, donese ti kuci, otvori kutiju i proba tv pred tobom. Nista slanje kurirskim sluzbama i slicno.

Edited by LeBron
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...