Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Pomislio sam prvo, malo je ipak nekorektno podjebavati tako protivnika u facu. Međutim, i Spirmon se nasmejao, oni su dobri drugari... Kroz dve-tri godine, kad malo savlada tehniku, Bolt će skakati 9,15 u dalj :)

Edited by Quizmaster
Link to comment
13. septembar 2009. | 21:33 | Izvor: B92Biljana Topić druga u SolunuSrpska atletičarka Biljana Topić osvojila je drugo mesto u troskoku u Finalu IAAF Gran Pri mitinga u Solunu uz novi nacionalni rekorod od 14,56 metara.„Skakale su se četiri serije, sve vreme sam bila na četvrtom mestu do poslednje, kada sam skočila 14,56 i tako preuzela drugu poziciju. Zaista sam srećna, ovo je za mene bila veoma uspešna sezona i nisam mogla na bolji i lepši način da je završim nego, da u Finalu Gran Pri mitinga, popravim svoj i nacionalni rekord za četiri centimetra“ izjavila je Biljana Topić.Prvo mesto u Solunu zauzela je Kubanka Mejl Gej, skokom od 14,62 metara, dok je Topićka iza sebe ostavila i jednu od najuspešnijih troskakokašica sveta, Ruskinju Tatjanu Lebedevu, koja je bila treća, sa skokom od 14,48 metara.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...