Jump to content
IGNORED

Air Serbia


Muwan

Air Serbia - ime prvog aviona   

57 members have voted

  1. 1. Koji živi Binsr će biti kum prvog aviona Er Srbije i tako postati besmrtan?

    • Novak Đoković
      12
    • Aleksandar Vučić
      4
    • Tomislav Nikolić
      0
    • Ana Ivanović
      2
    • Mlađan Dinkić
      1
    • Svetlana Ražnatović
      0
    • Stanija Dobrojević
      7
    • Milorad Čavić
      1
    • Boban Marković
      0
    • Goran Bregović
      0
    • Adriana Lima
      4
    • Ognjen Amidžić
      1
    • Emir Kusturica
      1
    • Ivan Ivanović
      0
    • Ekrem Jevrić
      6
    • Istok Pavlović
      6
    • Nevena Adžemović
      2
    • Seka Aleksić
      0
    • Andrej Pejić
      5
    • Neko sasvim dvadeseti
      5
  2. 2. Ako nekim čudom prvi srpski A319 ponese ime neke istorijske ličnosti, na koga tipujete?

    • Car Lazar
      2
    • Dušan Silni
      4
    • Stevan Prvovenčani
      1
    • Miloš Obrenović
      0
    • Karađorđe Petrović
      2
    • Kralj Petar I Oslobodilac
      2
    • Vojvoda Živojin Mišić
      2
    • Nikola Tesla
      8
    • Milutin Milanković
      0
    • Mileva Ajnštajn
      7
    • Mihajlo Pupin
      2
    • Edvard Rusjan
      3
    • Josip Broz Tito
      8
    • Zoran Đinđić
      5
    • Paja Jovanović
      0
    • Uroš Predić
      0
    • Ivo Andrić
      1
    • Branko Radičević
      1
    • Vuk Stefanović Karadžić
      1
    • Neko drugi
      8

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Replies 447
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jms_uk

    46

  • ToniAdams

    27

  • hazard

    23

  • I*m with the pilots

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, ToniAdams said:

Pa ništa, trčao i jedva stigao. 

Kuriozitet - pošto sam sedeo u petom redu i nekoliko sati nisam išao u klonju, jer jeste nisam stigao, stjuardesa je probala da me spreči da šoram u prednjem veceu uputivši me na onaj u repu, jer "ovi iz biznis klase spavaju." 

Ih, pa to je redovno :) Ja uvek uzimam sedista u prvih nekoliko redova ekonomske klase, i mislim da sam jednom-dvaput uspela da piskim u prednjem toaletu. Zato odmah po poletanju jurim u onaj zadnji, pre nego sto zablokiraju prolaz kada krenu sa hranom i picem (a to je obicno 5-10 min posle poletanja). Ne znam da li je zvanicno ili ne, ali taj prednji toalet je kao za - prvu klasu, reci ce oni. Koja je od novog struktuiranja aviona ista kao i ekonomska, tj. sa tri redovna sedista, samo se srednje mesto ne prodaje. Kakvi mamlazi.

Link to comment

Ma samo su neku kretensku zavesicu navukli. Potpuno ista sedišta. Kakav su ološ, ne mogu da verujem.

Inače je avion bio možda 40 posto popunjen, ali sam i dalje pri kupovini karte morao da dodatno platim za sedište. 

Nikad više sa njima nigde. 

Link to comment

Majstori ni vodu ne daju đabe, a ne primaju kartice, i ako nemaš sitnog, ugasio si. Na kraju sam platio vodu jednom Holanđaninu koji je tužno mahao novčanicom od 50e, a mamlazi nisu imali da mu vrate... 

Link to comment
1 hour ago, giuseppe said:

Majstori ni vodu ne daju đabe, a ne primaju kartice, i ako nemaš sitnog, ugasio si. Na kraju sam platio vodu jednom Holanđaninu koji je tužno mahao novčanicom od 50e, a mamlazi nisu imali da mu vrate... 

 

J b t 

 

2 hours ago, ToniAdams said:

Inače je avion bio možda 40 posto popunjen, ali sam i dalje pri kupovini karte morao da dodatno platim za sedište.

 

Isto je npr. i kod Luftike ako se dobro secam, dobra sedista (= u prvim redovima) moras da platis, ostala su dz.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Ali stvarno toliko jadnosti nisam video davno, a leteo sam United-om često :)

 

Sad insistiraju da mesta ne smeju da se menjaju, inače se može desiti da neko ko nije platio sendvič (tarife White ili Blue) dobije sendvič koji je platio neko iz tarife Red, pošto sendviče dele na osnovu broja mesta. I to sam stigao da vidim u ovoj turi... Posle izvinjavanje i "donećemo Vam sendvič ako preostane".

Link to comment
22 minutes ago, ToniAdams said:

Ma ovde nema opcije da ne platiš. Najjeftinije je bilo ovo što sam uzeo za 5 evra. Besplatna nisu bila opcija.

Da si preskocio korak dodavanja sedista, onda bi prilikom cekiranja (online ili na salteru) dobio neko slobodno od tih besplatnih

 

18 minutes ago, giuseppe said:

Ali stvarno toliko jadnosti nisam video davno, a leteo sam United-om često :)

 

Sad insistiraju da mesta ne smeju da se menjaju, inače se može desiti da neko ko nije platio sendvič (tarife White ili Blue) dobije sendvič koji je platio neko iz tarife Red, pošto sendviče dele na osnovu broja mesta. I to sam stigao da vidim u ovoj turi... Posle izvinjavanje i "donećemo Vam sendvič ako preostane".

 

:ph34r:

Letela sam zimos SASom i videla kako su tamo resili pitanje tih sendvica po tarifama: prvih n redova su jedna tarifa, sledecih m druga itd. - na kraju do repa je ona gola tarifa. Tu onda ne moraju da se blamiraju sa deljenjem sendvica, znaju da to radi samo u prvih n.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
4e, ili 480 dingera. Voda 240, kafa valjda isto tako.

i on je negde urachunat u cenu a negde nije? 

jel ima neko suvislo objashnjenje zashto se tako radi? mislim, to sluti na opciju karte sa ponesite hoklicu sa sobom :blink:

 

pre ili kasnije.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

Link to comment
34 minutes ago, I*m with the pilots said:

Da si preskocio korak dodavanja sedista, onda bi prilikom cekiranja (online ili na salteru) dobio neko slobodno od tih besplatnih

 

Ne bih. Nisam imao opciju da nastavim bez odabranog sedišta. Tako uvek radim, ali sada nije moglo dalje da se ide dok ne odabereš.

Čudno je što sam za povratni let to uradio i dobio besplatno sedište.

I to isti peti red.

Edited by ToniAdams
Link to comment
  • Redoran changed the title to Air Serbia

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...