Jump to content
IGNORED

Ravna Gora - TV serija


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    275

  • Singer

    160

  • Filipenko

    123

  • Otto Katz

    123

Top Posters In This Topic

Posted Images

bjeli je scenario za to pisao, ukoliko me secanje dobro sluzi, ranko bozovic a trebalo je da rezira pjer zalica. koliko sam ja imao uvid u taj scenario to je prohujalo s vihorom za ovo sto radi bajic.btw, dobar film o sudbini nemacke manjine je vec snimljen i to jos 1967. u pitanju je film mali vojnici bate cengica.
Slusaj nasao bi Bjela nacin da to upropasti...
Link to comment

cekaj bre dillinger - gorcin je vec radio svoj anti-partizanski epik kada je snimio ubistvo sa predumisljajem. Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment
cekaj bre dillinger - gorcin je vec radio svoj anti-partizanski epik kada je snimio ubistvo sa predumisljajem.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Uf, istina. Pao mi je na pamet i Paskaljević al se sad setih i Vremena čuda, ono kad freske izbijaju ispod partizanskog kreča.Ma...hteo sam reći da je bolje sad da se četnici blamiraju nego da neki smarač građanske provinijencije snima partizanštinu.Neka ih, neka i oni dobiju svoje Neretve i Užičke republike.(mada se negde nadam da bi možda sve ovo moglo isprovocirati Dragojevića da učini i načini nešto)
Link to comment
Uf, istina. Pao mi je na pamet i Paskaljević al se sad setih i Vremena čuda, ono kad freske izbijaju ispod partizanskog kreča.Ma...hteo sam reći da je bolje sad da se četnici blamiraju nego da neki smarač građanske provinijencije snima partizanštinu.Neka ih, neka i oni dobiju svoje Neretve i Užičke republike.(mada se negde nadam da bi možda sve ovo moglo isprovocirati Dragojevića da učini i načini nešto)
miskovic the son je hteo da producira film o cetnicima koji spasavaju americke pilote ili tako nesto. a uzicka je dobar film. ipak je zika mitrovic kinoklubas.ovo bajicevo je na nivou balkan ekspresa (ali sada ozbiljno).edit: paskaljoni je podrzavao milosevica u povratku casti srpske elite sve do 1993. godine. ima negde i onaj njegov pokajnicki intervju. kapiram da je pomislio da ce neumitna intervencija nesto ranije da dodje pa je obrnuo curak. Edited by kim_philby
Link to comment
Auuuu, čim spominju Mustafu Golubića već vidim šta će tu da bude...Josif Staljin kapira da je Tito suviše ekstreman i šalje Mustafu Golubića da ga likvidira, ovaj u svoje slobodno vreme diže Smederevo u vazduh, a Tito onda umesto da bude pokoran i veran član partije njega prodaje Gestapu :mad:
silly-legends-stalin.jpeg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...