Jump to content
IGNORED

hram dzosa vedona: firefly i ostala remek-dela


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    41

  • Ajant23

    18

  • Arkadija

    15

  • nera

    14

Ne bih da kvarim hram, ali - zar nije Dzos Vidon?
Džoš Vidon je stvarna ličnost, ali on nema veze sa remek-delima. Složen odnos sa Dzosom Vedonom sa kojim ga ljudi često mešaju od početka formiranja ovog topica...
Link to comment

Upravo je u tjeku Buffy rewatch. Whedon je apsolutni car, a Buffy, iako mozda na prvi pogled djeluje kao obicna tinejdz serija, vjerovatno jedna od 10 najboljih ikad. Ima iritantnih stvari [buffy + Angel i kasnije Buffy + Spike romansa, Xander kojeg su na momente napravili preglupim itd.], ali sve u svemu, fenomenalna serija. I Angel takodje. Ne mogu da odlucim da li mi je Firefly bolji od pomenutih, ali mislim da mi je drazi.

477222-anya02.jpg:wub:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Zapravo, ni o se ne čuje skroz , pa bi trebalo da bude Vidn.To je ono slovo u spelovanju koje se piše kao e, samo naopačke :)
daI ja sam pocela da pratim Castlea zbog Mala :)Jedino sta sam zapravo celo gledala su Firefly+Serenity, u tom trenutku uopste nisam ni povezala ko stoji iza toga, secam se da nas je na Serenity poveo drug (bila neka Sinemanija ili nesto slicno u Sava centru) i od tad se cela serija ponavlja jednom godisnje :) Posle toga sam htela da pogledam Dollhouse ali me prva epizoda nije privukla dovoljno - mozda ispravim gresku u skorijoj buducnosti.Na filmu sam vec pisala koliko mi se svideo Cabin.
Link to comment

Bio je nedavno povodom 10. godisnjice Firefly-ja na Science Channel-u "The Firefly 10th Anniversary Special". Izmedju ostalog je bilo i malo price o idejama koje su postojale za epizode koje bi bile snimane da serija nije ukinuta. Moze da se nadje, vredi pogledati, ko je fan.Ja Ff + Serenity gledam bar jednom godisnje, mislim da znam 90% dijaloga napamet. Obozavam i Dr. Horrible i Buffy i Angel-a, ali ovo nekako najvise. Krajem septembra krece "Agents of S.H.I.E.L.D.", ocekujem u najmanju ruku da bude podjednako dobro.

O utisku koji su na mene ostavili Firefly i Buffy dovoljno govori to da pratim serije Bones i Castle :)
I ja sam pocela da pratim Castlea zbog Mala :)
+1. I obozavam kad ubace neku referencu, sto se desava minimum jednom po sezoni. :)
Link to comment
Bio je nedavno povodom 10. godisnjice Firefly-ja na Science Channel-u "The Firefly 10th Anniversary Special". Izmedju ostalog je bilo i malo price o idejama koje su postojale za epizode koje bi bile snimane da serija nije ukinuta. Moze da se nadje, vredi pogledati, ko je fan.
Gledala sam naravno - bilo je prilicno zanimljivih prica, neke ideje su me totalno iznenadile (pogotovo one za Inaru). Da je serija nastavljena, bila bi u dosta mracnijem tonu.Btw, omiljena >http://www.youtube.com/watch?v=RoGh4u9SXiY
Link to comment
Gledala sam naravno - bilo je prilicno zanimljivih prica, neke ideje su me totalno iznenadile (pogotovo one za Inaru). Da je serija nastavljena, bila bi u dosta mracnijem tonu.
Aha, i ja sam bila iznenadjena tim za Inaru. Ni ovako ne moze da se kaze da nije bilo mracno, i sam Mal je jedan od najmracnijih i najtragicnijih anti-heroja, a takav nastavak je mogao biti samo jos crnji. :lolol: Ta je i meni omiljena, super i ova Dionizijeva, a volim i ovo:
A bila je i cela epizoda ove sezone o Sci-Fi seriji ukinutoj posle 15-ak epizoda. :)
Link to comment
A bila je i cela epizoda ove sezone o Sci-Fi seriji ukinutoj posle 15-ak epizoda. :)
Aha, "that Whedon show" il tako nesto ;DUbice nas gazde zbog preusmeravanja dela teme na Castlea, ali vidi se da je neizbezno.
Link to comment

Da, Firefly jednom godišnje, a Bafi upravo repregledavam kad stignem, jer sam i ja do skora bio pod utiskom "tinejdžerski blabla".I realno™, Dollhouse mu je najslabiji. Nije da je slab, ali je vidno ispod ove tri. I nervira me Elajza, pa zato.

Link to comment
Aha, "that Whedon show" il tako nesto ;DUbice nas gazde zbog preusmeravanja dela teme na Castlea, ali vidi se da je neizbezno.
:whistle: Pa realno, da nije bilo Whedona, ne bi bilo ni ovakvog Castle-a, ali u pravu si, o njemu bolje na "Omiljenim serijama" ili tako negde.Je l' imao neko priliku da pogleda Much Ado About Nothing? Ne znam sta da ocekujem, nisam gledala nista slicno Whedonovo, ne znam ni da li uopste ima nesto takvo.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...