Jump to content
salerokada

Happy TV

Recommended Posts

salerokada

Nije bilo topika za Milomira Marića. Sada mu se pridružio i Malagurski.Tu su i najave za vesterne i... "vruće noći u februaru uz najbolje erotske filmove".Mislim da Happy Tv zaslužuje svoj topik.Ovo je bilo sinoć:

Реприза треће епизоде емисије "Револуција" режисера Бориса Малагурског на Happy TV у уторак, 12. фебруара, у 15:00.Тема емисије: Ћирилизација Србије.Гости: Андреј Фајгељ, директор Културног центра Нови Сад и Драгољуб Збиљић, Удружење "Ћирилица".
Za početak Malagurski čuva srpski nacionalni identitethttp://www.youtube.com/watch?v=73tEA2Wv7ZQ :rolf: Edited by salerokada

April

Meni je taj Peconi najgluplji gazda televizije u bližoj istoriji - potpuno je fascinantan broj preskupih i neuspešnih Marićevih pokušaja za podizanje rejtinga i opet su komercijalno dno koje niko ne gleda.

Frank Pembleton
Meni je taj Peconi najgluplji gazda televizije u bližoj istoriji - potpuno je fascinantan broj preskupih i neuspešnih Marićevih pokušaja za podizanje rejtinga i opet su komercijalno dno koje niko ne gleda.
Neverovatna količina para koja je tamo skrkana, a gledanost- ništa...

hattori

Nije bilo topika za Milomira Marića. Sada mu se pridružio i Malagurski.Tu su i najave za vesterne i... "vruće noći u februaru uz najbolje erotske filmove".Mislim da Happy Tv zaslužuje svoj topik.Ovo je bilo sinoć:Za početak Malagurski čuva srpski nacionalni identitethttp://www.youtube.com/watch?v=73tEA2Wv7ZQ :rolf:

tv palma lives!

miodrag_vujovic_25110.jpg

DrIlic

Na Happy TV uskoro dolaze Diznijevi crtaći, filmovi i serije...

banner-veliki-dizni.png

InvisibleLight

seselj kod marica sutra ujutru

odlican program za morning-after hangover

gospa buba

zashto ta televizija postoji? :unsure:

InvisibleLight

mislis zasto ima nacionalnu frekvenciju?:)

jer rtv nema

(neka ih sve, kad iskljuce chot za mesec dana necu vishe imati nijedan kanal, i posledicno - ni tv, vreme je za novo vreme ^_^ )

renne

Pa rtv ne može da ima nacionalnu

vathra

Чађава механа је најбоља емисија икад (смајли игра колце у сали за свадбе)

Edited by vathra

salerokada

Дејан Станковић Краљ покраден!  <_<

maheem

Sheki se nije pojavio?

Frank Pembleton

Sheki se nije pojavio?

Ispalio...

rogger

HAPPY TV pa kakko naziv kaže smešno, šta god pokušaju da urade ne bi li dobili gledanost to je toliko traljavo i smešno da mi bude žao te televizije.

Šteta je što imaju nacionalnu frekvenciju sa tako feleričnim programom koji pati od nedovršenosti i neorginalnosti.

Svaka čast gospodinu Mariću i njegovim emisijama koje su možda i najzanimljivije u celokupnom TV programu ali mislim 

da jedan čovek pa bio to i Marić ne može da održi neku televiziju gledanom kad ima jednu ili dve emisije nedeljno.